2726
عنوان

یه اقایی تحدیدم میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 2452 بازدید | 148 پست
منم ۱۶ سالمه و الان فکرم اینع که برای جایزه ۹ساعت  درس خوندنم واسه خودم پاپ کورن درست کنم یا چی ...

تو شرایطط با زندگی من فرق میکنه من حتی خرجمم خودم درمیارم تو این سن کار میکنم

:) وْ کـْابُوســي کِـهْ هـَْرگِـزْ تـْمــامْـــ نَْخْواْاهدًْ شـــد:)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
مامانم تشویقم کرد بخدا چن نفر تو همون گروه اومدن تذکر دادن اما بازم من گوش نکردم

وااای خب برو بلاک کن آیدیتو زود عوض کن تموم شد رفت اگه هم دیدی با ی اکانت دیگه پیام داد دوباره بلاک کن کلا تلگرامتو پاک من تموم شد رفت انقدر کشش نده دیگه 

[QUOTE=173719472]آخه تهدید و پخش عکسو اینا هک و فتوشاپ مگه اینکه بچرو بترسونه تو یه هفته قرار ازدواج ...

ت تو گروه همسر یابی چیکار میکنی؟

منم همسن توام ولی با این سنم میدونم تو گروه همسر یابی هر چی پیدا میشه جز همسر

به هدف هام قول رسیدن دادم             (اگه نظرت برخلاف منه لطفا ریپ نزن چون دقیقا نظر منم بر خلاف نظر توعه😊)        انقد که برای دین و مذهب و قوم و نژاد و ...جنگ و بحث میکنیم کاش یکم برای انسانیت و انسان بودن تلاش میکردیم😊             
از گوشیم پاک کردم عکسامو میکنه یه برنامه میزنم عکسای حذف شدت میاد

زر میزنه نترس اگه بلد بود یه عکس رو میکرد فقط داره بلوف میزنه فهمیده بچه ای 

حالا هر ننه قمری هکر شده واسه من 

اون تنها هدفش اینه شمارتو بگیره بعدم بکشونه سر قرار بعدم سو استفاده 

اگه واقعا هکر بود تهدید نمیکرد فقط یه چیزی هم رو میکرد 

🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ کار کردن که مشکلی نداره منم کلی دوست دارم که میرن کار میکنن 

من مجبور شدم برم گروه همسریابی چون مامانم همش تحقیرم میکرد شخصیتمو له میکرد میگفت تورو سگ نمیخاد چون مشکل جسمی دارم

:) وْ کـْابُوســي کِـهْ هـَْرگِـزْ تـْمــامْـــ نَْخْواْاهدًْ شـــد:)
تو شرایطط با زندگی من فرق میکنه من حتی خرجمم خودم درمیارم تو این سن کار میکنم

عزیزم منم خودم کار میکنم   

به هدف هام قول رسیدن دادم             (اگه نظرت برخلاف منه لطفا ریپ نزن چون دقیقا نظر منم بر خلاف نظر توعه😊)        انقد که برای دین و مذهب و قوم و نژاد و ...جنگ و بحث میکنیم کاش یکم برای انسانیت و انسان بودن تلاش میکردیم😊             
من مجبور شدم برم گروه همسریابی چون مامانم همش تحقیرم میکرد شخصیتمو له میکرد میگفت تورو سگ نمیخاد چون ...

مامان منم زیاد منو تحقیر میکنه ‌چرت میگه البته منم به اون میگم در کل اهمیت نده 

چه مشکل جسمی داری ؟؟؟

2706