2410
2553
عنوان

چرا چاق نمیشم خدا😐

| مشاهده متن کامل بحث + 227 بازدید | 35 پست
من 40 باشم خیلی خوشگل میشم قدیما بودم به نظر من 40 کیلوها خیلی خوشگلن😅چون همشون مانکنن

هرکسی بسته ب قدش و حالت صورتش و هزاران چیز ی وزنی براش مناسبه

برای خوشبختیم صلوات میفرستی و برای شفای همه مریضای اعصاب صلوات.... اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم ....اقایییوووووووننننننننن ورود ممنوع 
من 40 باشم خیلی خوشگل میشم قدیما بودم به نظر من 40 کیلوها خیلی خوشگلن😅چون همشون مانکنن

لطف داری خوشگلم اما واقعا دوست دارم پرتر بشم الان تو دوران درس خوندن هم هستم نباید بدنم ضعیف باشه

دوستان لطفا فقط ریپ بزنین لایک نکنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

قدتو با ورزش زیاد کن و ویتامین بخور سعی نکن چاق بشی بعدا متوجه میشی من چی میگم. تو الان مانکنی یه خو ...

چشم گلم خیلی ممنون از راهنماییت🤩🤩

لطف داری خوشگلم اما واقعا دوست دارم پرتر بشم الان تو دوران درس خوندن هم هستم نباید بدنم ضعیف باشه

خیلی استرس نداشته باش مشکل خاصی نیست باور کن☺️😉از دنیا لذت ببر 

سعی کن قندهای پیچیده بخوری برای درست

2720
خیلی استرس نداشته باش مشکل خاصی نیست باور کن☺️😉از دنیا لذت ببر  سعی کن قندهای پیچیده بخوری بر ...

بلخشید گلم منظورت از قند چیه

قند؟

پلی سااریدهای پیچیده یه همچین چیزی

مثل خرما کشمش و غیره 

قند طبیعی نه مصنوعی 

اینا انرژی در دسترس بدنتو زیاد میکنه

کنارشم کلاژن قرصشو بگیر بخور روزی یه دونه 

و پروتئین زیاد

خیلی خوب میشی

اصلا سراغ هله هوله و قند های ساده مثل شکر اینا نرو کلیم آب بخور

پلی سااریدهای پیچیده یه همچین چیزی مثل خرما کشمش و غیره  قند طبیعی نه مصنوعی  اینا انرژ ...

وایی لیلا جون خیلی مممنون اینقد وقت گذاشتی جواب دادی فدات بشم فقط لیلایی یه مشکلی که هست اینکه متاسفا یادم میره مرتب بخورم😞

2714

قند همون شیرینیه منظورم 

شیرینی مصنوعی داریم که همین نوشابه و شکر سفید و این چیزاست

شیرینی طبیعی دارم میوه و خرما و کشمش

البته دقت کن بعضی میوه ها تو مرور زمان تبدیل میشن به قند مضر که تقریبا شبیه همون قند مصنوعیه

مثلموز مونده که خیلی شیرینه 

اینا خوب نیستن

هوس شیرینی و موز مونده کردی موز مونده بخور ولی خیلی سالم نیست

چون اگه قند کارخونه ای زیاد بخوری انرژیت کم میشه

پوستت میفته

و دیابت میگیری

وایی لیلا جون خیلی مممنون اینقد وقت گذاشتی جواب دادی فدات بشم فقط لیلایی یه مشکلی که هست اینکه متاسف ...

خواهش میکنم عزیزم

چه جالب یادت میره کاش منم یادم میرفت😂

بزار پهلوی خودت موقع درست با روغن های طبیعی مثل گردو و بادوم اینا خیلی بهت انرژی میده و طولانی مدتم انرژیش میمونه

اما شکر یهو یه انرژی زیاد میده بعدش انرژیت از بین میره و بیحال میشی و تازه شکمتم با چیزایی پر کردی که فقط سوخت و سازتو دوبرابر کرده و هیچ فایده ی دیگه ای نداشته

اینطوری پوستتم نمیفته رو فرم میمونه

منظورم از افتادن پوست همدن چروک شدن پوسته هی اشتباهی میگم

خواهش میکنم عزیزم چه جالب یادت میره کاش منم یادم میرفت😂 بزار پهلوی خودت موقع درست با روغن های طبی ...

اره اتفاقا عادت دارم موقعه درس خوندن یه مشت گردو و بادام میزارم کنار دستم که با درس بخونم

میدونی من تا فعالیتی انجام ندم که گشنم بشه چیزی نمیخورم مثلا بعضیا کلا چه فعالیتی بکنن یا نکنن در روز یه وعده نسبی همیشه میخورن اما من کاملا متفاوتم به اندازه فعالیتم میخورم متاسفانه

منم بنظرم هیکل پر خوبه چاق ن. منم پر دوس دارم.البته سلیقه ایه.ولی تا میتونی غذا بخور.هرچیزو زیاد بخور.بزار معدت به زیاد خوردن عادت کنه

🖤امیدم به اون بالاییه فقط 🖤                                                         ⚜به جز"مرگ" همه چیز دروغه!⚜
منم بنظرم هیکل پر خوبه چاق ن. منم پر دوس دارم.البته سلیقه ایه.ولی تا میتونی غذا بخور.هرچیزو زیاد بخو ...

منم فقط میخوام یکم پر بشم خودم از چاق بودن بدم میاد اما متاسفانه میدونی اشتهام خیلی سخت باز میشه خانومی

2706