2737
2739
عنوان

چرا چاق نمیشم خدا😐

227 بازدید | 35 پست

سلام خانما خوبین🤩

من قدم160با وزن45 و هفده سالم 

کمبود وزن دارم شدید نمیدونم چیکار کنم واقعا 😢

شربت زینک هم خرید اشتهام نیاورد 

لطفا اگه کسی تجربه جیزی داره کمکم کنه

دوستان لطفا فقط ریپ بزنین لایک نکنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
خوش به حالت بیا جاهامونو عوض کنیم عزیزم تو الان یک عدد مانکن هستی😐از چی ناراحتی من ارزومه بشم 40 کی ...

عزیزم ن خیلی لاغر خوبه ک قیافت بد بشه ن خیلی چاق ک اونم قیافت بد میشه همیشه متوسط سعی کنیم باشیم

برای خوشبختیم صلوات میفرستی و برای شفای همه مریضای اعصاب صلوات.... اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم ....اقایییوووووووننننننننن ورود ممنوع 
خوش به حالت بیا جاهامونو عوض کنیم عزیزم تو الان یک عدد مانکن هستی😐از چی ناراحتی من ارزومه بشم 40 کی ...

خیلی ممنون عزیزم ولی واقعا خیلی کمبود وزن دارم همین روی رشد قدم تاثیر میذاره خیلی اشتهام کمه روزی یه بشقاب غذا فقط میخورم😢

عزیزم ن خیلی لاغر خوبه ک قیافت بد بشه ن خیلی چاق ک اونم قیافت بد میشه همیشه متوسط سعی کنیم باشیم

من 40 باشم خیلی خوشگل میشم قدیما بودم

به نظر من 40 کیلوها خیلی خوشگلن😅چون همشون مانکنن

خواهر شوهر من قرص چاقی گیاهی خورده انقد صورتش چاق و خوشگل شده قرص چاقی رویال فت میگن ضرری نداره  ...

نمیدونم والا تا الان که دارویی روی اشتهام تاثیر نذاشته خودمم در عجبم

خیلی ممنون عزیزم ولی واقعا خیلی کمبود وزن دارم همین روی رشد قدم تاثیر میذاره خیلی اشتهام کمه روزی یه ...

قدتو با ورزش زیاد کن و ویتامین بخور سعی نکن چاق بشی بعدا متوجه میشی من چی میگم. تو الان مانکنی یه خورده ورزش کنی خیلی خیلی خوش فرم میشی

مولتی ویتامین زینک بخور و ورزش کن غذا هم پروتئینی باشه

اما وزنتو زیاد نکن

2706