2733
2734
عنوان

مشکوک نیس؟

| مشاهده متن کامل بحث + 301 بازدید | 37 پست
یعنی بخاطر سرمام بوده؟ پس چرا گف دو روز دیه هم برم ازمایش بدم؟

آزمایش چی؟

میشه واسه حل شدن مشکل خودمو و خودت یه صلوات بفرستی؟:)💕                                                  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سرما خوردی دیونه... اگر دیدی تو ریه هات انگار دارن چنگ میزنن و سوز میکشه اون وقت کرونا اس... یا بدن ...

اها مرسی عزیزم❤اخه پس چرا گفته دو روز دیگه برم ازمایش بدم؟

ع ایندم میترسم😓😓😓😢😢 سیگار چیه داش ما ع دنیا میکشیم🖤شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزو شو داشتی اما حال که دعوت شدی زیبا برقص💜🌂
چند مدت ه اینجوری 

از بچگی آسم داشتم

ع ایندم میترسم😓😓😓😢😢 سیگار چیه داش ما ع دنیا میکشیم🖤شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزو شو داشتی اما حال که دعوت شدی زیبا برقص💜🌂
2728
چ ازمایشی داره؟ این سی تی اسکن ازمایشه مطمعنیه؟

سی تی برای موقع ک ریه درگیری داده.... چند روز دیگه برای اینکه خیالت راحت شه ی آزمایش سی بی سی دیف و پی سی آر  بده چیزی نیس منم آلرژی داده بودم سه ماه تنگ نفس یودم با شربت خوب شدم 

ازمایش خون

برا اطمینانه نگران نباش عزیزم❤

مراقب خودت باش زودی خوب شی فقط منم تنگی نفس دارم سرما میخورم خیلی حالم بد میشه😪💔

میشه واسه حل شدن مشکل خودمو و خودت یه صلوات بفرستی؟:)💕                                                  
2738