2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خابم میاااد 🙁😂 دگ حسش نیس 

اصلا میزبان خوبی نیستی😁

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
شوخی نکن 😥

اره من پارسال نفس تنگی گرفتم اولای اسفند بعد ارددیبهشت منو شوهرم باهم مریض شدیم خیلی حالمون بد شد یه ماه تو خونه بودیم اصلا نمیتونستم پاشم اینقدر موهام ریختن اینقدر لاغر شدم که نگو اصلا سر پا نمیتونستم بایستم تا یه ماه بعدم تا مهر ماه نفس تنگی رو داشتم هنوز

روزگار چه زم اخوی چه زم اجوری استاره بخت مونه بردی به کوری  🖤💔
2728
اره من پارسال نفس تنگی گرفتم اولای اسفند بعد ارددیبهشت منو شوهرم باهم مریض شدیم خیلی حالمون بد شد یه ...

وای خداروشکر که خوب شدی عزیزم😍

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
اره خدا رو شکر ولی موهام نصف شدن اینقدر مو داشتم😢😢

😁😁مو رشد میکنه 

زینک ،اکوفن بخور

وای خداروشکر که خوب شدی عزیزم😍

ابمیوه زیاد بخور خودتو تقویت کن قرصای جویدنی هستن ویتامین سی خیلی خوبن روزی دوتا بخور اویشن چای کمرنگ زیاد بخور بزار زود به زود بری دسشویی 

ابمیوه زیاد بخور خودتو تقویت کن قرصای جویدنی هستن ویتامین سی خیلی خوبن روزی دوتا بخور اویشن چای کمرن ...

اا تن تن سرویس رفتن خوبه ؟ باشه عزیزم میسی❤

😁😁مو رشد میکنه  زینک ،اکوفن بخور

اره اتفاقا از این قرصا گرفته بودم یه بستشو خوردم فک کنم یه بسته دیگه دارم ولی از قرص بدم میاد از گلوم پایین نمیره😂😂

اره اتفاقا از این قرصا گرفته بودم یه بستشو خوردم فک کنم یه بسته دیگه دارم ولی از قرص بدم میاد از گلو ...

خوبه ولی بخور

اهوم 😐خابم میاد اخهه 😐

برو بخواب ما هستیم😂

2706