2726

یا طلاق یا نیمی از مهریه اخه من مدرک انچنانی ندارم در حال تلاشم برای جمع کردن مدرک وکیلم میگ من تمام حقوقت و میگیرم ۱۰ملیون هم گفت هزینه داره برات چیکار کنم سردرگم شدم

تشون و که زندگی من و خراب کردن تو 19سالگی مطلقه شاید چند وقتی رو .روزای سختی رو بگذرونم ولی من هنوز جوونم. شروع میکنم از نو یادم میره رفتی تووووو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام حاخرم ۸سال هست شوهرش خونه رو ترک کرده افتاده باخانومی ولی فقط علنی نیست .همه مدرکی داشت کلی.باهمدیگه دیدشون.ولی تودادگاه بی فایده س قاضی طرفدار مردهاس بیشتر

پیمانی که باخدا در طوفان بستی در آرامش فراموش نکنید..💙💙💚🧡💛
2728
اگه خیانت نکرد خوب جدا نشو  اگه هم علنی خیانت کنه که راحت مچشو  میگیری

نه من اصلا مدرک معتبری برای اثبات ندارم .ولی مطمعنم داره خیانت میکنه .

تشون و که زندگی من و خراب کردن تو 19سالگی مطلقه شاید چند وقتی رو .روزای سختی رو بگذرونم ولی من هنوز جوونم. شروع میکنم از نو یادم میره رفتی تووووو
سلام حاخرم ۸سال هست شوهرش خونه رو ترک کرده افتاده باخانومی ولی فقط علنی نیست .همه مدرکی داشت کلی.باه ...

خیلی حس حقارت دارم خیلی واقعا ننیدونم چیکار کنم

عزیزم فک کردی ب بعد جدایی چ سختیای در انتظارته تو جامعه فعلی ما یه زن اگر جدا بشه فقط در صورتی موفقه ...

اره بخدا چیکار کنم وایسم شوهرم من و خر کنه فریب بده

خیلی حس حقارت دارم خیلی واقعا ننیدونم چیکار کنم

خاهر بدبخت من انقدر سختی کشیدم نشست پا بچه ش به امید روزی که برگرده الان باز دادخاست طلاق داده تفاهمی

پیمانی که باخدا در طوفان بستی در آرامش فراموش نکنید..💙💙💚🧡💛
حتی اگه توام خیانت کنی و ثابت هم بشه باز مهریت میتونی بگیری 

اره این مهریه برام مهمه میترسم دادگاه حق و بده ب شوهرم و من چیزی بهم نرسه

نه من اصلا مدرک معتبری برای اثبات ندارم .ولی مطمعنم داره خیانت میکنه .

مهریه ربطی به چیزی نداره که بخوای اثبات کنی یا نه.  چجوری وکیلت گفته ده میلیون سه تومن واسه مهریست سه تومنم طلاق نفقه و اجرت المثل هم که وکیل. نمیخواد. شیش تومن. تمومش کن بره.  

فرزند من به دنیا اومد .   خدایا شادی بچه دار شدن سهم همه ماست . تورو به عظمتت قسم  دامن همه منتظران رو سبز کن .   
عزیزم فک کردی ب بعد جدایی چ سختیای در انتظارته تو جامعه فعلی ما یه زن اگر جدا بشه فقط در صورتی موفقه ...

سنی نداره استارتر بچه هم نداره خانوادش پشتشن

مردی که تو عقد خیانت میکنه باید پرتش کرد سطل زباله 

به روی خودت نیار فعلا صبر کن سرش به سنگ میخوره برمیگرده 

باهام مهربون شده ب روش نیوردم ک همه چیز و میدونم حس میکنم خرم کرده

2706