2703
2553
عنوان

یهویی بیدار شدم . خوابم نمیبره 😕

| مشاهده متن کامل بحث + 165 بازدید | 28 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
چقد هزینه کردی ؟رودربایسی نداره ک مگ‌واست رایگان‌انجام داده ک نخوای بگی بهش اون چجوری روش شده ازت پو ...

منه احمق به عنوان مدل رفتم 250 گرفت کلا ازم

یه وقتایی که همه چی تو بد ترین حال ممکنشه، امیدوار ترین میشم ، چون میدونم تاریک ترین زمان ، درست قبل از سپیده دمه
پس تازه کاره ؟ بهش بگو دیگ یا استوری کن 😂😂

اره 

میخوام فردا به مربیش زنگ بزنم بگم درست کنه برام

یه وقتایی که همه چی تو بد ترین حال ممکنشه، امیدوار ترین میشم ، چون میدونم تاریک ترین زمان ، درست قبل از سپیده دمه
2714
ان شالله درست میشه وای بحال مشتریای آینده اش😁 واس شما چن روزه رفت؟

20 روزه رفت😶

اره واقعا واااای به حالشون 

تازه به من گفت برام مدل جور کن😂😂

20 روزه رفت😶 اره واقعا واااای به حالشون  تازه به من گفت برام مدل جور کن😂😂

😂😂

بگو بخوره تو سرت 

بگو منتطر باش مدلا صف بستن واست😂

راستی کارایی ک باید انجام میدادیو دادی ؟پماد آی چشمی باید میزدی نمیزاشتی خشک بشه یا آب نمیزدی بهش تا چن روز 

😂😂 بگو بخوره تو سرت  بگو منتطر باش مدلا صف بستن واست😂 راستی کارایی ک باید انجام میدادیو د ...

اره همه این کارارو کردم خیلیم مراقب بودم

ای خدا منم خوابم نمیبره دیوانه شدم فردا یه دنیا کار دارم خواب بودم یهو بیدار شدم خاک بر سرم نکنن سال‌های قبل اینطور وقتا نماز شب میخوندم😭آخه شنیدم وقتی نیمه شب بیدار میشه کسی خدا صداش زده خوش به حال نمازشب خونها  بچه ها جون راستی هر وقت اینطوری بی‌خواب شدین حتمن 3 بار صلی الله علیک یا اباعبدالله الحسین بگین اثر مثبت داره و هرکس هم نماز شب خونه اینجا ازش التماس دعا دارم 

❤️اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤️