2733
2734
عنوان

ساک بیمارستان

135 بازدید | 20 پست

خانوما برای سزارین چه چیزهایی تو ساک بذارم

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده

باس بچه دو دست زیر پوش ویه حلقه وسررهمی وجوراب ودستکش وکلاه ودستمال مرطوب وپوشاک وشیشه شیر پتو دور پیچ کریر برلی اوردنش .خودت پوشاک چندتا لباس زیر شیر دوش پماد برای شقاق سینه .لباس برای ترخیص شونه وحوله ومسواک برای بچه هم هم دستمال خشک کن بردار 

پندار کوچک تو راهی وپارمیس بزرگترین هدیه خدا به من بودومعمجزه بزرگترش همسرم 💝💝💝

لباس نوزادی بچه ۲دست

کلاه جوراب پتو 

لوازم شخصی خودت 

پد بهداشتی و مدارک پزشکی

خوشبختی یعنی با هر چیزی که داری خوشحال باشی و الا اگه به نداشته هات فکر کنی هیچ کس خوشبخت نیست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

یه سوال یه تیکه از شکمم سفت شده

بعد یهو ول میشه 

یه حالت خاصیه 

هفته ۱۵ ام

ب نظرت بچه هستش اونجا چون اروم ک دست میزنم ب شکمم اون قسمت شکمم برجسته است کمی

وخدایی که به شدت کافی  ست🦋💋کاربر قدیمی هستم یهویی پریدم 😭🤭همون @kitty7300  هستم🤗
باس بچه دو دست زیر پوش ویه حلقه وسررهمی وجوراب ودستکش وکلاه ودستمال مرطوب وپوشاک وشیشه شیر پتو دور پ ...

ممنون

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
لباس نوزادی بچه ۲دست کلاه جوراب پتو  لوازم شخصی خودت  پد بهداشتی و مدارک پزشکی

🙏

2738
زايمانت چندمه؟من ٢٥م خيلي استرس دارم بچه اولته ؟

آره اولیه ۲۰ اسفند دنیا میاد

یه سوال یه تیکه از شکمم سفت شده بعد یهو ول میشه  یه حالت خاصیه  هفته ۱۵ ام ب نظرت بچه ...

حوله گرم کن بذار سردش شده خودشو جمع کرده 😍

به سلامتي ايشالا خوش قدم باشع

ممنون برای شما هم همینطور

حوله گرم کن بذار سردش شده خودشو جمع کرده 😍

جدی؟؟؟؟؟؟؟؟ چ جالب

زیر پتوام خودم گرممه یعنی اون سردشه ؟

وخدایی که به شدت کافی  ست🦋💋کاربر قدیمی هستم یهویی پریدم 😭🤭همون @kitty7300  هستم🤗
2706