2733
2734
عنوان

شوهرم خل شده

| مشاهده متن کامل بحث + 572 بازدید | 40 پست

مثل شوهر من بود چیکار میکردی تو خواب ترکی حرف میزنه هی سوال میپرسه میگم من ترکی بلدبلدنیستم فارسی بگو فقط نگاه میکنه🤣نامه اداری میخونه خرو پف میکنه پا میشه میشینه دوباره میخوابه 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بنده خدا😂😂😂😂😂

من تو خاب آمار تک تک گندکاریام میدم اگ ازم بپرسن🤦🏻‍♀️😂

من اصلا احساسی نیستم همیشه بوی خون دوست داشتم... آدم بدای داستان همیشه الگومن...خودم خِرتو میچسبم کارما نه.... 
مثل شوهر من بود چیکار میکردی تو خواب ترکی حرف میزنه هی سوال میپرسه میگم من ترکی بلدبلدنیستم فارسی بگ ...

شوهر منم از این کارا میکنه

بعد صبحش هیچی یادش نیست

فقط خوبیش اینه همزبونیم جفتمون فارسیم حرفاشو میفهمم خخخخخ

من به یک اصلی پایبندم جواب ابلهان خاموشیست 
2738
شوهر منم از این کارا میکنه بعد صبحش هیچی یادش نیست فقط خوبیش اینه همزبونیم جفتمون فارسیم حرفاشو می ...

اینم یادش نیست اوایل که خیلی رمانتیک بود پا میشد بغل بوس میکرد میخوابید حتی اونم یادش نبود از ترسش میرفت ماموریت با فاصله زیاد از همکاراش میخوابید🤣🤣🤣

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
گلم کدوم شهری؟میخوام برم حموم ترسیدم برم😅

تهرانم

نه بابا برو عزیزم شوهر من از این سابقه تو شب حرف زدنا زیاد داره

یک شب با یکی دعواش شده بود تو خواب داشت منو خفه میکرد

اینم یادش نیست اوایل که خیلی رمانتیک بود پا میشد بغل بوس میکرد میخوابید حتی اونم یادش نبود از ترسش م ...

فکر کنم داداش دوقلو هستن با شوهر من 

2706