2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

همیشه ادمایی که بدبخت تر از من هستن رو به یاد میارم ،بعدش این حق رو به خودم نمیدم که به خودم بگم بدبخت

نه تو میمانی و نه اندوه  ونه هیچ یک از مـــردم این ابادی       به حباب نگران لب یک رود قسم🌞و به کوتاهی  ان لحظه شادی که گذشت⬅غصه هم خواهد رفت...انچنانی که فقط خاطره ای ماند💭 لحظه ها عریانند👖به تن لحظه خود جامه انده مپوشان هرگز  تو به ایینه?!نـــه!ایینه به تو خیره شده است   وو اگر خنده کنی اوبه تو خواهد خندید  و اگر بغض کنی...  اه از ایینه دنیا که چه ها خواهد کرد....       سلام بر تو دووووست خلم   .ببخشید!یعنی دوست گلم✌🌸امیدم اول به خدا بعدش به ماااادرمه تو زندگی.امیداوارم حال دلت به شیرییینی شوکولات شیرییین باشه❤عضو گروه آبــــــی 💙سرگروه:@آسنات99 😍💙وزن اولیه :60 قد:166 💙وزن فعلی:60 💙هدف اول :58💙هدف دوم:56💙هدف سوم:54💙هدف اخـــــر 52😍💙     چشم وا کنم شدم باربی خوش هیکللللل😍💙من میتونم..💪

از غر غرای مامانم از گیر دادن‌های پدرو برادرم خستم از این ک ب امید کمی توجه و محبت رل میزنم ولی هر پسری فقط ی درد بهم اضافه کردو رفت خستم

وزن فعلی73کیلو وزن هدف 66کیلو قد 167
از دختر بودنم بدم میاد از ضعیف بودنم از نگاه های جنسی ک بهم میشه بدم میاد

گلم شما به دختربودنت افتخارکن تومبدا افرینشی اونایی ازخودشون بدشون بیاد ولزخودشون متنفرباشن که مریض جنسی لن ونمیتونن خودشون رو کنترل کنند

من خیلی زیبام من خیلی دوست داشتنی وخوش اندامم من 
2706