2733
2734

به ذهنم خطور کرده بود رحم مصنوعی برای انسان بسازم که رفتم دیدم دانشمندا در یک قدمی ساختنش هستن😧

اصلا من تا حالا رحم مصنوعی ندیده بودم دقیقا تصاویر مثل همون نقشه ای بودن که تو ذهنم بود😪چند ماهم بود براش زحمت میکشیدم هنوز😑

دیگه گفتم من تا درس بخونم اینا کاروشونو کردن دیگه نشستم یه گوشه به اعمالم دارم فکر میکنم

حیییف دیر به دنیا اومدم وگرنه قرار بود اینو من بسازم هیییعیی😩🙁😪

💖💖💖عشق وآرزوی من داروسازیه به خدا قول دادم اگه قبول شدم به خانواده های نیازمند داروی رایگان بدم💙💙💙میشه برای قبول شدنم از ته دلتون دعا کنین و صلوات بفرستین؟ از خدا میخوام هرکی برام دعا کنه اونو هم به مراد دلش برسونه💞💞💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شما میتونی بیضه مصنوعی طراحی کنی ک قابلیت ساخت اسپرم هم داشته باشه😐😑😐

خدایا گل دخترمو درپناه خودت حفظ کن😘😚و پسرمو سالم در بغلمون قرار بده🤗 مامان همیشه خسته که همش خوابش میاد😩عاشق طوطی کاکادو امبرلام ولی پولم نمیرسه بخرم😁عضو کمپین مخالف زندگی با مادرشوهر در یک اپارتمان😬کاربر قدیمی‌ام😝خدایا به همه خونه بزرگ و خوب و مستقل از خانواده شوهر بده😕الهی امین🤗خدایا دخترم و همسرمو درپناه خودت حفظ کن و در راه سعادت و خوشبختی هدایتمون کن😍الهی امین😚الهم صلی علی محمد و ال محمد❤و عجل فرجهم❤
عزیزمممم😂

💖💖💖عشق وآرزوی من داروسازیه به خدا قول دادم اگه قبول شدم به خانواده های نیازمند داروی رایگان بدم💙💙💙میشه برای قبول شدنم از ته دلتون دعا کنین و صلوات بفرستین؟ از خدا میخوام هرکی برام دعا کنه اونو هم به مراد دلش برسونه💞💞💞
2738
خوب برو پروستات مصنوعی بساز😁

وای😂😂😂

اونو دیگه خودشون بسازن من فعلا به فکر بانوان هستم😄

شما میتونی بیضه مصنوعی طراحی کنی ک قابلیت ساخت اسپرم هم داشته باشه😐😑😐

😂😂😂😂

اونو خودشون اختراع کنن من کاری به کار اونا ندارم من فقط می خوام در جهت کمک به خانم ها کار کنم😁😁😁

حیف شدی اصلا

😪

2706