2733
2734
عنوان

خوبی و بدی شوهرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1671 بازدید | 135 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

از همه نظر عالیه فقط معتاده اینترنته💎

دقیقا😂واسه من معتاد بازی 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤️ برای سلامتی و ظهور امام زمانمون صلوات میفرستی؟ لطفا برای خوشبختی و عاقبت بخیری خودم و خانوادم هم یه صلوات بفرست🥺❤️  ببخشیدا برای خونه دار و شدن همه مستأجرا و خونه دار شدن من ، و برای اینکه دامن همه سبز بشه و صاحب فرزند سالم و صالح بشیم هم یدونه صلوات بفرست مرسی🥺❤️  عرق پیشونی و لباسای از کار کثیف شده ی عشقمو زندگیمو شوهرمووو با یه دنیا عوض نمیکنم چه برسه به یه ادم دیگه❤❤❤😍
شوهر من فوق العاده ب فکر زندگی هست نمیذاری کم کسری داشته باشیم من و دخترم امااااا فوووووق العاده گی ...

عزیزم بهتر ک کلا از لوازم ارایشی حتی در حد کم هن استفاده نکنی بلوغ زود رس میاره براش

خدایا گل دخترمو درپناه خودت حفظ کن😘😚و پسرمو سالم در بغلمون قرار بده🤗 مامان همیشه خسته که همش خوابش میاد😩عاشق طوطی کاکادو امبرلام ولی پولم نمیرسه بخرم😁عضو کمپین مخالف زندگی با مادرشوهر در یک اپارتمان😬کاربر قدیمی‌ام😝خدایا به همه خونه بزرگ و خوب و مستقل از خانواده شوهر بده😕الهی امین🤗خدایا دخترم و همسرمو درپناه خودت حفظ کن و در راه سعادت و خوشبختی هدایتمون کن😍الهی امین😚الهم صلی علی محمد و ال محمد❤و عجل فرجهم❤
2731
اره

شوهرم خیلی خوبه خیلی عاشقمه یه اخلاقی داره یکی از چشمش بیوفته افتاده تا ابد فرقی نمیکنه کی باشه....بخصوص سر من حساسه دو سال پیش خواهرش بهم توهین کرد باهاش کات کرد حالا چند ماهی میشه اومدیم خونه ای که پدرشوهرم داده کلی هزینه کردیم و...دیشب با مامان و باباش حرفش شد تصمیم گرفته خونه رو ول کنه بره یکی از واحدای بابامو اجاره کنه بریم از خونه ای ک پدرشوهرم داده آدرسشم ب کسی نده قطع رابطه کنه واقعا بدجوری دلمونو شکستن خیلی نامسلمونن....الان خوابم نمیبره میگم چیکار کنم

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود

خوبیش بدون اجازه من آب نمیخوره و بین من و مادر خواهرش همیشه و همه جا منو انتخاب میکنه بديش هرچی فک میکنم نداره ولی یک ذره پنهان گره بعضی حرفارو ازم پنهان میکنه خودش میگه چون ازت میترسم 

میگن دعای نی نی سایتیا زود میگیره😔 تورو این روزای عزیز برام دعا کنید یا صلوات بفرستید🙏خیلی محتاج دعام تو بد وضعیتیم دیگه نمیکشم.😔شاید خدا بلاخره بحرف یکدومتون کرد😔💔
عزیزم بهتر ک کلا از لوازم ارایشی حتی در حد کم هن استفاده نکنی بلوغ زود رس میاره براش

عزیزم دیوانم کرده

جلو بابا و داداشمم باید با تونیک بگردم 

حتی بلوز دخترمم بخوام عوض کنم باید برم تو اتاق

نمیدونی ب چیااااا گیر میده

2738
دقیقا😂واسه من معتاد بازی 

همش میگم اگه اینترنت واسه همیشه قطع بشه من خوشبخترین زن جهان میشم وهیچ مشکلی دیگه ندارم حیف ک غیرممکنه😂😂😂🥴💎

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
شوهرم خیلی خوبه خیلی عاشقمه یه اخلاقی داره یکی از چشمش بیوفته افتاده تا ابد فرقی نمیکنه کی باشه....ب ...

خوندین؟

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
خوبیش بدون اجازه من آب نمیخوره و بین من و مادر خواهرش همیشه و همه جا منو انتخاب میکنه بديش هرچی فک م ...

اصلا کاری نکن ک ازت بترسه خب خیلی بده بخاطر ترس چیزی رو مخفی کنه ،باهاش راحت باش بزار حرفاشو فقط به تو بگه

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤️ برای سلامتی و ظهور امام زمانمون صلوات میفرستی؟ لطفا برای خوشبختی و عاقبت بخیری خودم و خانوادم هم یه صلوات بفرست🥺❤️  ببخشیدا برای خونه دار و شدن همه مستأجرا و خونه دار شدن من ، و برای اینکه دامن همه سبز بشه و صاحب فرزند سالم و صالح بشیم هم یدونه صلوات بفرست مرسی🥺❤️  عرق پیشونی و لباسای از کار کثیف شده ی عشقمو زندگیمو شوهرمووو با یه دنیا عوض نمیکنم چه برسه به یه ادم دیگه❤❤❤😍

خوبیاش زیاده .خیلی همه جوره ازادم گذاشته ولی یجاهایی تذکر ریز میده حالت پیشنهاد.خیلی هولم میده سمت موفقیت و پیشرفت درکم میکنه اشپزی میکنه حواسش بهم هست.بدیم اینه که قهر کنه خیلی طولش میده 

خوندین؟

اره عزیزم ، نمیدونم چی بگم

2706