2737
2734
عنوان

ازین حسم متنفرم

645 بازدید | 52 پست

سلام خواهش میکنم توروخدا اگر نمیتونین کمک‌کنین با قضاوت و سرزنشوتوهین بدترناراحتی برام ایجادنکنین لطفن درک کنین

بچه ها من ۶ ساله جداشدم بخاطر خیانت شوهرم 

شوهر سابقم تو ی پاساژ فروشگاه کت و شلوارفروشی داره پسرعمومم تو همون پاساژ مغازه داره لوازم ارایشی میفروشه 

بچه ها امروز با خاهرام رفتیم از پسرعموم خرید کنیم شوهرسابقمو دیدم ازش متنفرم خیلیم متنفرم اصرار داره برگردم ولی ب هیچ عنوان حتا بمیرمم این کارونمیکنم‌خیلی ازش متنفرم و الانم ب ازدواج باکسی دیگه فکر میکنم و خیلیم دوسش دارم ولی بچه ها چرا بااین همه نفرت از شوهرسابقم ولی هربار میبینمش یهو دلم میریزه ازاین حس متنفرم از شوهر سابقم بیزارم ازین حسی ک وقتی میبینمش دلم میریزه حالم بهم میخوره

به هر حال یه روز عاشقش بودین باهاش زندگی کردین

ادم یه سگم میاره دو روزه بهش حس پیدا میکنه

با حستون نجنگین که بیشتر درگیرش میشین

حستون رو بپذیرین و انکارش نکنین کم کم کمرنگ میشه

آقا هستم...اگر با حضور آقایون توی سایت مشکل داری و یا کلا با جنس مذکر مخالفی لطفا ریپ نزن و با من همکلام نشو ...دشمن جنسیت زدگی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

این حست بخاطر اینه که یه چیزی درونت میگه تو براش کافی نبودی که خیانت کرد،این حس باعث میشه ناخودآگاهت فک کنه اون مرد لیاقتش بیشتر از تو بوده ،در این صورت تو با دیدنش دلت میریزه ،ناخودآگاهتو بگیر دستت درست میشه

یه چیز بگم متنفری ولی شاید یه کوچولو دوسش داری      الهی  سخته  بنظرم اگ از تهه ته دلت دوسش داری برگرد   و بهش بگو    خیانت ن    ولی اگ مسخره بازی دررمیاره نرووو   برو با کسی میخای ازدواج کن   چون اگ بری  ببینی همونه    زشته باز بر گردی  

کاربری    واگذار شده   دوستان     😚درخواست دوستی ممنوع    ..  برای  نینی دار شدنم  صلوات  😢😢😢 تشکر    
2738
من کمکی نمیتونم کنم ولی این چیزایی که گفتید اصلا چیزی نیست که کسی توهین یا تمسخر کنه. بالاخره چند س ...

عذاب وجدان دارم ازین حسی ک میبینمش بهم دس میده فک میکنم اگر ازدواج کنم باید برم از اهواز ک دیگه نبینمش هیچوقت حتا اتفاقی فک میکنم این حس یعنی خیانت

مرسی ازشعورت ک درکم کردی 

ازش متنفرم ولی میبینمش دلم میریزه عذاب وجدان دارم ازین حسم بدم میاد 

حتما برین باید یه مشاور صحبت کنین واز این عذاب وجدا راه شین

یا سندرم استکهلم دارین یا اینکه یه حسای ریزی هنوز تو وجودتون هست

آقا هستم...اگر با حضور آقایون توی سایت مشکل داری و یا کلا با جنس مذکر مخالفی لطفا ریپ نزن و با من همکلام نشو ...دشمن جنسیت زدگی
خیلی بده عذاب اوره

آره حست واسه اینکه ک بالاخره چند سال شوهرت بوده

ادم‌ی حیوون خونگیم داشته باشه بهش وابسته میشه اون خب آدمه،محبت کرده و...

به خیانتش فکر کن و به اینکه یکی بیاد و خیانتی در کار نباشه کلی باهم خوش بگذرونید

2706