2726

من بعد ازدواجم دوست ده ساله م خیلی بهم حسادت میکرد تا جایی که هرچی میخریدم سعی داشت همونو با قیمت بالاتر بخره و بگه مال تو از من کمتره.. من از تو خیلی بهترم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

داغون ترینش این بود که رژ خریده بودم بعد طرف رفته بود تو اتاقم دیده بودش ،دفعه بعد ک من رفتم خونش اومد جلوم گفت رفتم رُژژژژ خریدم 😂😂😂😂😂😂😂رژو هم گرفته بود تو دستش داشت نشونم میداد😅😅😅با یه نازی هم میگفت رُژژ 

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!
بگو به تو چه😐🤔

بگو اره واقعا اگهسللیقه داشتم که این خانواده رو انتخاب نمیکردم که تو بشی جاریم..

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
بگو اره واقعا اگهسللیقه داشتم که این خانواده رو انتخاب نمیکردم که تو بشی جاریم..

😂😂کلا اداسه دنبال نقص دیگرانه

چندروزپیش من ودید یهوتوجمع بلندگف ملیکااا تویی چقدرزیرچشات گودافتاده وسیاه شده حداقل یکم ارایش کن منم بی زبون هیچی نگفتم

چ کسی میخاهد،من و ط مانشویم؟ خانه اش ویران باد👊

اولش خالم بود از مجردی به لباس هام به ازدواجم به همه چی حسودی میکرد. و می‌گفت اینا حق من بودن وای الآنم باهام بده با این که هیچ وقت نه حرفی زدم نه ناراحتش کردم ..سالی یکبار شاید شانسی ببینیم جایی هم دیگه رو ولی اونم داستان میشه برام 

تو مرا جان وجهانی 💕 عشق خنگولم ⁦👩‍❤️‍💋‍👨⁩

رفته بودم عروسی همه بم میگفتن خوشگل شدی خیلی دوستم اومدجلوشون میگفت فقط باارایش خوشگله هافقط باارایش/: حالاقیافه بی ارایشه خودش شبیه دره قابلمس ک باگوشکوب زدن روش له شده

وقتی چشم امیدت به خدا باشه هیچ چیزاونقدرعجیب نیس که پیش نیاد(:💕🌱
😂😂کلا اداسه دنبال نقص دیگرانه چندروزپیش من ودید یهوتوجمع بلندگف ملیکااا تویی چقدرزیرچشات گودافتاد ...

بگو من نیازی به ارایش ندارم.کل چهره ام زیبای خدادادیه..تو برو فکر خودت باش..😏

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2706