2737
2734
عنوان

فقط امشب وقت دارررم..😓😥🤐🤐🤐

| مشاهده متن کامل بحث + 896 بازدید | 118 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس چرا ما هنوز انتخاب رشته نکردیم؟

بهمون نگفتن!

تیکر رسیدن به ارزومه❤عشق فقط شکلات بحثم نباشه تمام  🍫🍫🍫میشه واس خوشبختی وعاقبت به خیر شدنم یه صلوات مهمونم کنی مهربون😍 خدایا حمایتم کن دستمو بگیر منم بتونم درسمو بخونم پرستاری قبول شم بشم یه پرستار مهربون:) ........،امیدوارم خدا چیزیو بهتون میده لذت داشتنش هم بده وگرنه هستن ادمایی که شکلات زیاد دستشونه ولی دیابت دارن 🌸🌸🌸
2731
هزینه خرید کتاب تست و هزینه کلاس قلم چی رو داری ؟ از دهم تا دوازدهم؟

اره هزینه کتاب تست هست ....

جزوه تیزهوشانیارم میتونم از دوستم بگیرم اون اونجاس

ولی معلم خصوصی نه

کلاس قلم چی ام میتونم برم 

میشه عوض کرد اصلا مهم نیست من ریاضی انتخاب کردم بعد اخر رفتم تجدبی😅

نه عزیزم میگم به ما اعلام نکردن که بریم سایت و اینا انتخاب رشته کنیم 

تجربی ریاضیش چطوره😢

تیکر رسیدن به ارزومه❤عشق فقط شکلات بحثم نباشه تمام  🍫🍫🍫میشه واس خوشبختی وعاقبت به خیر شدنم یه صلوات مهمونم کنی مهربون😍 خدایا حمایتم کن دستمو بگیر منم بتونم درسمو بخونم پرستاری قبول شم بشم یه پرستار مهربون:) ........،امیدوارم خدا چیزیو بهتون میده لذت داشتنش هم بده وگرنه هستن ادمایی که شکلات زیاد دستشونه ولی دیابت دارن 🌸🌸🌸
2738
اره هزینه کتاب تست هست .... جزوه تیزهوشانیارم میتونم از دوستم بگیرم اون اونجاس ولی معلم خصوص ...

باید اگه رفتی تجربی از فردا بشینی همین پایه دهم رو بخونی اصلا ربطی ب رشته نداره باید بونی پایه ات تو ریاضی مخصوصا قوی شه و عادت کنی ب حجم مطالعه بالا و تست 

معدلت چنده الان ؟ فیزیک و ریاضیت باید خیلی خوب باشن  زیستوشیمی ام همینطور

هنوز ترم اول کارنانه ندادن بهمون

من همه این درسا ک گفتی ۱۹ یا ۲۰ ام 

ولی میترسم تو کنکور فرم سوالا طوری باشه ک نوتونم حساب کنمشون

الان شیمی ۳۵ سوال کلا ۳۵ دیقه ینی هر سوال ۱ دیقه نمیدونم اگه ۱۲ ساعت درس بخوتن با تست و ابنا مبتونم یا ن

ببین مفهومی خوندن یعنی اگه گفتن کاج شما باید هرچی کلمه کاج  و اطلاعاتی که در موردش تو کل کتابهات شنیدی یادت بیادو بتونی همه را به هم و به موضوعات دیگه ای که بلدی ربط بدی؛مثلا میدونی دونه کاج چندnو تقسیمش چطوره بعد یه سوال وراثتی بهت میدن باید بتونی حل کنی البته یه سطح ساده سوال بود که گفتم

هنوز ترم اول کارنانه ندادن بهمون من همه این درسا ک گفتی ۱۹ یا ۲۰ ام  ولی میترسم تو کنکور ف ...

من ک میگم برای حل کردن اون  سوالا باید سطح مدرسه بالا باشه 

بخاطر چیه پس مدارس دولتی درصد ناچیزی پزشکی قبولی میدن 

هنوز ترم اول کارنانه ندادن بهمون من همه این درسا ک گفتی ۱۹ یا ۲۰ ام  ولی میترسم تو کنکور ف ...

ربطی نداره از من بشنو من نهم همش ۲۰ تا خالا من متوسطه اول ۱۹ و ۷۵ نگرفنم اومدم دارم نابود میشم تجربی ریاضی هم همینطوره سبکش انسانیه اما اگه بین ریاضب و تحربی میگی ریلضی سبک تره اشتباه میکنی دوتاش سختن ریاضی بدتر زیست هم ربطی بع متوسطه نداره فوق العاده مفهومیه تازه من مدرسه سطح بالا میرم اگه لخوای دولنی بری که دیگه هیجی اما اگه هدفت پزشکیه و براش میجنگی تشریف بیار

2706