2726

من حاملم همم دخترم ۱ سالشه

ازین گذشته انقد سخت ویارم ک مثلا مایع کوکو رو درست میکنم شوهرم میاد سرخ میکنه یا حاضری یا نون پنیر میخوریم

بعد با خانواده شوهرم یکجاییم

مادرشوهرمم خبر داره حاملم همم مییدونه سخت ویارم چقدرم بهم میگ حاملگیات مسخرس معرکه داری

بعد الان اتداخته رفته مسافرت تو این کرونا تنها

پدرشوهرمم خونشه البته خواهرشوهرم دارم و میاد براش غذا میپزه

خدا شاهده برای خودمونم نمیتونم غذا درست کنم فقط برای دخترم سوپ میپزم ک اونم با ۳ تا ماسکو هود روشنیو کلی حال بد و بالا اوردن

بعد الان مادرشوهرم زنگ زده بود ک ب پدرشوهرت بگو بیاد پیش تو تنها نمونه

بعدم اولش حالمو پرسید گفتم حالم بده دکتر رفتم تو یک ۶ کیلو کم کردم چون بچم شیر میدم

انگار ن انگار ک شنیده باشه....

شما باشین چیکار میکنین 

من اخه حتی تعارف هم نکردم چون هیچی نمیتونم بپزم تعارفمو قبول کنه بیشتر شرمنده میشم پدرشوهرمم اعتقادی ب غذای بیرون ندارل

خسته شدم ازین مادرشوهر بی درک

خدایا گل دخترمو درپناه خودت حفظ کن😘😚و پسرمو سالم در بغلمون قرار بده🤗 مامان همیشه خسته که همش خوابش میاد😩عاشق طوطی کاکادو امبرلام ولی پولم نمیرسه بخرم😁عضو کمپین مخالف زندگی با مادرشوهر در یک اپارتمان😬کاربر قدیمی‌ام😝خدایا به همه خونه بزرگ و خوب و مستقل از خانواده شوهر بده😕الهی امین🤗خدایا دخترم و همسرمو درپناه خودت حفظ کن و در راه سعادت و خوشبختی هدایتمون کن😍الهی امین😚الهم صلی علی محمد و ال محمد❤و عجل فرجهم❤

حتی یکم دست ب کمکم نیس فقط توقع داره

خدایا گل دخترمو درپناه خودت حفظ کن😘😚و پسرمو سالم در بغلمون قرار بده🤗 مامان همیشه خسته که همش خوابش میاد😩عاشق طوطی کاکادو امبرلام ولی پولم نمیرسه بخرم😁عضو کمپین مخالف زندگی با مادرشوهر در یک اپارتمان😬کاربر قدیمی‌ام😝خدایا به همه خونه بزرگ و خوب و مستقل از خانواده شوهر بده😕الهی امین🤗خدایا دخترم و همسرمو درپناه خودت حفظ کن و در راه سعادت و خوشبختی هدایتمون کن😍الهی امین😚الهم صلی علی محمد و ال محمد❤و عجل فرجهم❤

رو نده بهش

تیکرم به وقت مرخص شدن پسرامه 💔بله من یک جفت دوقلو دختر دارم وقتی دوقلو هام ۲ ماه بودن بازم باردار شدم اونم دوقلو خداخواسته بود قصدم سقط بود اما الان عاشق پسرامم پسرام ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۲۵ هفته و ۴ روز به دنیا اومدن میشه برای سلامتی هر ۴ تاشون صلوات بفرستین ممنونتونم به امید روزی که پسرامم ببرم خونه و هر۴ تا بچمو صحیح و سالم بزرگ کنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
رو نده بهش

رو نداده اینه عزیزم

اخه چرا شوهرشو ول میکنه میره مسافرت منم ادمم هم بچه کوجیک هم حامله رمق تو تنم نمونده

شما کار خودتو بکن به شوهرتم بگو به ننش بگه انقدر اورد نده 

شوهرم هی بهش میگ مامان بلیط بگیرم برگردی کی میای پس

اونم میگ کی کار شیطونه فعلا ک هستم😐

یکی دوبار غذا از بیرون بگیر مثلاً برنج و خورشت یا مرغ

بریز تو قابلمه خودت 

بگو خودم درست کردم و بهش بده 

به همین راحتی

سلام من یک دانش آموز بدبختم و یک فمنیست  😓💔 برای خیلی از خانومای که نی نی نداشتن یا بیمار بودن و ..... دعا کردم  تروخدا برای موفقیت در تحصیل م  یه صلوات بفرست ایشالله همیشه سلامت باشی😅 با همه تو سایت خندیدم ، گریه کردم ، ترسیدم ، بغض کردم😜 اما هیچکس تو تاپیکام نمیاد  😤😭 یکبار تاپیک منم پر بازدید کنین  خوب ارزو دارم 😞  منو تو تاپیک های عکس و باحال تگ کنین منم تگ تون میکنم 😉😚
2706