2726
عنوان

دو هفته دیگه عروسیمه از شوهرم خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1029 بازدید | 63 پست
خیلی زود جا زدی

آخه میترسم درست نشه بعدا 

یه دختر شاد  اما سر ب هوا  اخلاق گوهی دارم اعصابم ندارم ولی واسه رفقام جونمم میدم   ، کار ب کسی ندارم کار باهام نداشته باشین. بی آزارم   ن  دنبال بحثم ن  دعوا  ولی ب نفع خودته باهام کل کل نکنی _ کاربری قبلیم تعلیق شد ولی نمیگم کی هستم  دوس دارم از قانون جذب سر در بیارم ولی نمی‌فهمم چی ب چیه پ همینجور پیش  میرم خدا منه 😕
آره چند بار نشستم قشنگ باهاش صحبت کردم هزار بار گفتم محبت باید دو طرفه باشه باید همو درک کنیم. زنو م ...

بهش بگو این اخلاقتو چرا ازم پنهان کرده بودی؟

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب همینارو بهش بگو. حرف بزن حستو بگو

میگم نمی‌فهمه ک 

دوروز خوب میشه بعد. ک مامانشو ببینه همه چی خراب میشه 

بخدا نمیخام بگم مادرش بد هستا 

ولی مثلا مامانش میگه  عادت کردی هرروز  زنتو ببری بیرون این دیگه از فرداش نمی‌بره بیرون 

بگه زنت عادت کرده همش لباس بخره این دیگه نمیخوره برام 

بگه زنت هرروز زنگ مامانش میزنه این دیگه از فرداش نمیذاره من بزنگم 

اینجوریه 

یه دختر شاد  اما سر ب هوا  اخلاق گوهی دارم اعصابم ندارم ولی واسه رفقام جونمم میدم   ، کار ب کسی ندارم کار باهام نداشته باشین. بی آزارم   ن  دنبال بحثم ن  دعوا  ولی ب نفع خودته باهام کل کل نکنی _ کاربری قبلیم تعلیق شد ولی نمیگم کی هستم  دوس دارم از قانون جذب سر در بیارم ولی نمی‌فهمم چی ب چیه پ همینجور پیش  میرم خدا منه 😕
2728
شوهرم خیلی خوب بود. یه اخلاق داره وقتی یکی بگه مثلا چقدر زنتو دوس داری دیگه عشقشو بهم نشون  نمی ...

راه کارت پیش من

در واقعا من راهکار در مورد هر مشکلی میدم

بیا تلگرامA13721372@فردا بهت میگم چیکار کنی

زندگی همینه فکر کردی خونه ی مادربزرگه که ازت پذیرایی کنن؟ مردا همشون توقعی هستن توی زندگی جدا بشی ...

اوهوم ب اینا هم فک میکنم 

ب اینم فک میکنم  شاید بعد از َ َلاق پشیمون شم 

ب اسمم فک میکنم شاید ادامه بدم بعد  پشیمون شم ک چرا جدا نشدم 

چرا سرد شد

میگم خب مثلا عادت داشت همیشه گل می‌گرفت مامانش گفت این چ کاریه خرح الکیه دیگه نگرفت 

همیشه منو می‌برد دور دور مامانش گفت عادت بدی داری هرجا میری زنتو میبری خب دیگه نبرد 

مریض میشدم  غذا میداد بهم کارارو می‌کرد مامانشفت هرچی بیشتر زنت خودشو بندازه  گوشه خونه بدتر میشه  اونم دیگه هسچکار نمی‌کرد کمکم و این  شروعش بود 

اوهوم ب اینا هم فک میکنم  ب اینم فک میکنم  شاید بعد از َ َلاق پشیمون شم  ب اسمم فک ...

الان دختری ؟نه

اگر میخوای جدا بشی بهتره یه جوری مهاجرت کنی بری یه کشور دیگه عالی میشه یا بری ادامه تحصیل بدی

توافقی میذاره جدا بشی؟

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره
خیلی منطقی واقعیتو بهش بگو..تو حتی شب عروسیتم وقت داری با آژانس بیای خونه پدرت..حرف یک عمر زندگیه..م ...

نمیدونم درست شدنی هست یا  ن 

نمیدونم این درسته ک اوایل زندگی همه مشکل دارن بعد درست یا ن 

میگم نمی‌فهمه ک  دوروز خوب میشه بعد. ک مامانشو ببینه همه چی خراب میشه  بخدا نمیخام بگم م ...

یاخداااا نافش به مامانش وصله هنوز دهن بینم هس

... سلامتی امام زمان صلوات ....... ما ابد رو در پیش داریم هستیم که هستیم            .....                                           Bize göre değil bizim için değil

اینایی که تو امضات نوشتی راسته ؟

شاید به خاطر این شخصیت تو هست که اونم عوض شده

آخه یعنی چی برا رفیقام جونمم میدم

وقتی ازدواج‌کردی کم کم باید رفیق بازی رو بذاری کنار و فقط واسه عشقت جونت رو بدی

10روز ازش دور باش کلا نبینش..بعدش اگر حست بازم تنفر بود خواهش میکنم جداشو

ببین الانم حسم تنفر نیس  یعنی همین ک میگم متنفرم ازش دلم واسش تنگ میشه 

ولی با رفتاراش  دارم اذیت میشم دارم زجر میکشم 

ببین به مادر و خواهرش بگو شوهرمو بهم سرد کردید  بهشون بگو این انصاف نیست

من ب مامانش گفتم اینجور نگین مبین فرق میکنه میگه من ک چیز بدی نمیگم 

میگم میدونم ولی توروخدا همینارو هم نگین 

ولی رفت ب شوهرم گفت 

بعدم ب کارش ادامه داد 

2706