2726

بچه ها یساله عقدیم  ولی بخاطر شغلی ک داریم و دور از خانواده ها هستیم باهم زندگی می‌کردیم  برا همین اخلاق هم دستمون اومده 

شوهرم خیلی فرق کرده مسیت ب اوایل ازدواج خیلی اخلاقش سرد شده خیلی زود عصبی میشه خیلی خوش توقع هست 

انتظار داره سنگ  باشه و فقط من بهش محبت کنم 

ازش خسته شدم از ازدواج متنفر شدم  پشیمون شدم نمیدونم چ غلطی بکنم 

نزدیک عروسی یکماهه دارم رو خودم کار میکنم  ک  فقط محبت کنم تا خوب بشه اخلاقش اما تأثیری نداره 

میدونم دوسم داره ها  منم عاشقشم ولی کم کم داره ب تنفر تبدیل میشه 

یه دختر شاد  اما سر ب هوا  اخلاق گوهی دارم اعصابم ندارم ولی واسه رفقام جونمم میدم   ، کار ب کسی ندارم کار باهام نداشته باشین. بی آزارم   ن  دنبال بحثم ن  دعوا  ولی ب نفع خودته باهام کل کل نکنی _ کاربری قبلیم تعلیق شد ولی نمیگم کی هستم  دوس دارم از قانون جذب سر در بیارم ولی نمی‌فهمم چی ب چیه پ همینجور پیش  میرم خدا منه 😕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شوهرم خیلی خوب بود. یه اخلاق داره وقتی یکی بگه مثلا چقدر زنتو دوس داری دیگه عشقشو بهم نشون  نمیده 

یکی بگه چقد  زنت آزاده دیگه از اون ب بعد نمیذاره آزاد باشم 

بگه چقد خرج زنت میکنی دیگه خرج نمیکنه 

دقیقا برا 6مین اخلاق رفتارش فرق کرده 

هر کار ک کرد برام مامانش خواهرش برگشتن گفتن چرا اینجوری چرا اونجوری شوهرمم انگار کسر شأنش میشه  دیگه اونکارو نمیکنه 

یه دختر شاد  اما سر ب هوا  اخلاق گوهی دارم اعصابم ندارم ولی واسه رفقام جونمم میدم   ، کار ب کسی ندارم کار باهام نداشته باشین. بی آزارم   ن  دنبال بحثم ن  دعوا  ولی ب نفع خودته باهام کل کل نکنی _ کاربری قبلیم تعلیق شد ولی نمیگم کی هستم  دوس دارم از قانون جذب سر در بیارم ولی نمی‌فهمم چی ب چیه پ همینجور پیش  میرم خدا منه 😕

خیلی خوبه که قبل از ازدواج شناختیش،همین الان ازش جدا بشی بهتر از وقتی هست که با دوتا بچه ازش طلاق بگیری

من آنقدر خواستمش ک نخواستنش را ندیدم..او آنقدر نخواست ک هیچ چیز از من را ندید..
2706