2726

من برعکس همسرم اصلا بلد نیستم قهر کنم، یعنی دلخور میشم فقط سرسنگین میشم وگرنه حرف زدنمو دارم ولی شوهرم اصلا، تا قهر میکنه، شده ده روزم باهام حرف نزنه و خبر نگیره هیچیش نمیشه!

بخاطر همین منم که همیشه وقتی بحث میشه یا پیام میدم یا زنگ میزنم یا صحبت میکنم یا پیشقدم برای آشتی میشم😫 بدم میاد از این ویژگیم🙁

به نظرتون من چجوری باهاش صحبت نکنم و ازش سراغ نگیرم؟

لطفا راهی جز مشغول کردن خودم بگید😐 چون وقتی اعصابم خورده ۹۹ درصد تمرکزم روی اون قضیست و نمیتونم کار دیگه‌ای بکنم

ویژگیت خیلیم نازه❤

یادتون باشه نوشته بودم بالغ برپنج نفر از این کاربری استفاده میکنن؟! جالب اینجاست نوشته بودم قضاوت هم نکنید.. اما خب نظر های تند وبی ادبانه خیلی دل آدمو میشکنه..لطفا هرکس کنجکاوی راجع به این چند نفر داشت بهمون پیام بده تا خیلی قشنگ براش توضیح بدیم...تا شاید از شر قضاوت های(امضات یعنی هرچی گفتم باور کنین) راحت بشیم...                                    ممنونم ازتون💓

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شوهرت باید خجالت بکشه نه اینکه تو راهی پیدا کنی که چجوری قهر کنی

اخه وقتی نمیفهمه چیکار کنم

خسته شدم انقدر خودمو له کردم

هزار بار بهش گفتم قهر نکن بدم میاد ولی هیچی نمیگه

نه عزیزم کجاش خوبه فقط به نفع شوهرمه وگرنه هیچ غروری برام نذاشته

من از آدم های این مدلی خیلی خوشم میاد..این آدما هستن که عشق و مهربونی زنده میمونه..خیلی لطیفن البته باید یکی باشه که قدر لطافتشونو بدونه..

مطمئن باش اونم یه روز میدونه..

راستش این نظر شخصی منه ولی تو زندگی مشترک غرور معنایی نداره..

فقط عشق است و.....عشق!

یادتون باشه نوشته بودم بالغ برپنج نفر از این کاربری استفاده میکنن؟! جالب اینجاست نوشته بودم قضاوت هم نکنید.. اما خب نظر های تند وبی ادبانه خیلی دل آدمو میشکنه..لطفا هرکس کنجکاوی راجع به این چند نفر داشت بهمون پیام بده تا خیلی قشنگ براش توضیح بدیم...تا شاید از شر قضاوت های(امضات یعنی هرچی گفتم باور کنین) راحت بشیم...                                    ممنونم ازتون💓
2706