2737
2734
عنوان

رفتم اینستای یه سری آدما رو چک کردم الان ناراحتم

| مشاهده متن کامل بحث + 1093 بازدید | 76 پست
انشاالله که خوشبخت بشید عزیزم     منم جاریم خیلی خوب بود البته برادرشوهرم هم خوب بود فقط ...

داغون نباش عزیزم جاری صدساله هم بره جاریه دقیقا خودم کشیدم که می‌گما

لایک نکن😬  خدایی که به شدت کافیست
اخی چقدر دلم تنگ شده بود واسه ادمای نابی مثل تو قدر خودتو بدون 

مرسی عزیزم ولی واقعا خانواده خیلی خیلی خوب بودن، چون دختر نداشتن خیلی زود انکار بهم عادت کردن با اینکه جاری هم داشتم ایشالا که زندکیشون خوب باشه، مثلا عکسای امشب و دیدم تموم خونه زندکیشون اومد جلو چشمم 

ماییم و تو ای جان که جگر گوشه ی مایی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

داغون نباش عزیزم جاری صدساله هم بره جاریه دقیقا خودم کشیدم که می‌گما

چی بگم والا ۱۲ سال بود با هم جاری بودیم هیچ موقع حرف و حدیث و دلخوری و ناراحتی بینمون نبود اهل مقایسه یا غیبت کردن نبودیم هیچکدوم ولی خب راجع به همه چی با هم حرف میزدیم از کتاب و فیلم و مدل لباس و خیلی چیزهای دیگه با هم مشورت میکردیم اگر برنامه ای تو فامیل همسرم بود همیشه با هم هماهنگ میکردیم سالی یکی دو بار با هم مسافرت میرفتیم ولی خب دیگه چه میشه کرد اگر بدونم برای اونا بهتره ما هم کم کم کنار میاییم

انشاالله که خوشبخت بشید عزیزم     منم جاریم خیلی خوب بود البته برادرشوهرم هم خوب بود فقط ...

عزیزم ایشالا که دعاهای خوبن برمیگرده تو زندگیت منم حاریمو خیلی دوست داشتم ، الان دو تا بچه داره بچه هامون و دیدم یجوری شدم

2728
چی بگم والا ۱۲ سال بود با هم جاری بودیم هیچ موقع حرف و حدیث و دلخوری و ناراحتی بینمون نبود اهل مقایس ...

خیلی سخته اینجوری انگار یکی از خانواده آدم می‌ره من روز دادگاه تموم فامیلسون بهم زنگ زدن از دختر خاله تا عمش دخترخاله خیلی خیلی خانم بود عاشقش بودم بهم گفت اگر خبر طلاق خودم و‌میشنیدم آنقدر تعجب نمی‌کردم ولی تو عاقلی حتما تصمیم درستی گرفتی اون موقع باردار بود گفت به دخترم تو دلم گفتم یه خاله ی ناز داره حیف شد امشب عکسای دخترسو دیدم 

خیلی سخته اینجوری انگار یکی از خانواده آدم می‌ره من روز دادگاه تموم فامیلسون بهم زنگ زدن از دختر خال ...

عزیزم از خوبیت بوده که انقدر برای همشون سخت بوده جاریه منم مثل خودته انشاالله برای هر دوتون بهترینها رقم بخوره  

عزیزم از خوبیت بوده که انقدر برای همشون سخت بوده جاریه منم مثل خودته انشاالله برای هر دوتون بهترینها ...

ایشالا، ایشالا برا اونم از این ببعد زندگی راحت و خوب باشه

درضمن پیش شوهره الانت هم یوقت از دهنت درنیاد بگی به این چیزا فکر کردی و فلان،چون بهت بدبین میشه

نه بابا هیچ وقت نمی‌گم شوهرم کلا در جریان طلاق بود یعنی میدونستم دارم طلاق میگیرم بعد از طلاق ازم خواستگاری کرد کلا میدونست چقد مشکل داشتم حتی نزدیک خودمو بکشم خیلی داستان داشتم

2738
چه حس بدی داره

خیلی الان به کسی یکی فک می‌کنه آدم پسیمونه من اصلا پشیمون نیستم حتی بعضی وقتا کابوس میبینم دارم با اون آدم زندگی میکنم تا از خواب پاشم میمیرم، ولی دلم همیشه برا خانواده تنگ میشه 

2706