2726
عنوان

چرا انقدر فرق بین ادما هست؟

294 بازدید | 21 پست

بازم کسایی هستن که بگن فرق نمیزاره؟

بنظر شما بین کسی که هم زیبایی هم ثروت هم استعداد و خانواده خوب و... داره و کسی هیچکدومشو نداره فرقی نیس؟

چرا واقعا؟دیگه واقعا دارم اعتقادمو از دست میدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا هست 

خیلی هم هست دنیا دار با همین فرقا میچرخه 

الان بین فقیر پولدار فرق نیست؟هست

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2728

فرق هست ولی میشه نزدیک کنیم خودمونو

هر که زخمش بیش ، گنگش بیشتر ... من یه دختر فانتزی ام با فانتزیایه بسیار ...  یه مردادی 🦁 مغرور ... بدترین اتفاق زندگیم سال ۹۶ افتاد دیگه هیچ کس و هیچ چیز نمیتونه ناراحتم کنه و ... دیگه قوی شدم درست  مثه یه دختر 🙆 کمکم کن بتونم یه ذره شبیه تو بشم همه ی وجودم 

کسی که تو خانواده پولدار به دنیا میاد شانس داره

ولی کسی که تو خانواده فقیر بدنیا اگه از شرایطش راضی نیست نباید به امید کسی بشینه 

برین داستان زندگی های کارخونه دارا و تاجرای بزرگو بخونین اکثرشون  فوق العاده فقیر بودن که به اینجا رسیدن

بین بچه ای که توی یه کشوری با تمام امکانات بدنیا میاد و همه امکانات رفاهی براش فراهمه

و بچه ای که توی جنگ و خونریزی به دنیا میاد قطعاااا فاصله بسیاری هست

واسه همین ایمان دارم تو این دنیا عدالتی وجود نداره 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را.
کسی که تو خانواده پولدار به دنیا میاد شانس داره ولی کسی که تو خانواده فقیر بدنیا اگه از شرایطش راضی ...

الان واقعا شرایط خیلی بدتر از حتی ۵ سال پیش شده

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را.
2706