2726

آیدی مونو هم برداشته باشیم و طرفو بلاک کرده باشیم 

از اونور جلو فوروارد هم بگیریم

باز چجوری میتونه با اکانت دیگه ای بهت پی ام بده ؟ چجوری پیدام کرده؟ ن آیدی هس ن شماره ن از رو فوروارد 😐

مطمئنی شمارتو نداره؟

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب با یه شماره جدید تلگرام نصب کرده بهت پیام داده.چون تو ک شماره جدیدشو نداشی ک بلاک کنی پس میتونه پیامت بده

مـا تـنـهـا زاده می شـویـم🍃تـنـهـا زنـدگـی مـی کـنـیـم💔وتـنـهـا مـی مـیریـم🍂 عـشـقـ و پـیـونـدهـای دوسـتـانـه ای کـه مـی سـازیـم،تـنـهــا ««پـنـدارهـای پـوچـی سـت»»»کــه مـا تـنـهـا نـیـسـتـیـم🤌🖤⁦(⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)⁩

نمیدونم منم یکی بود هی بلاکش میکردم از قصد تو خود تلگرام پیام میداد که یعنی ن هر کار بخوام میتونم بکنگ 😡😡البته اگه با یه خط دیگه پیام داده شاید تو یه گروه یا کانال هستید

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده

شاید زمانی که ایدی داشتی یا فورواردت باز بوده ، با یه اکانت دیگه از رو ایدیت اول پیدات کرده بعد بلاکت کرده . حالا آن بلاکت کرده و بهت پیام داده

شایدم شمازتو از کسی یواشکی گرفته کلا

💚اللهم صل علی محمد و آل محمد💚دوری ما از خدا باعث میشه از دیگران توقع داشته باشیم ، حتی توقع آرامش .... ❣اگه تو جمع کسی حرفی زد و بهش توجهی نشد ، تو بهش توجه کن ، اگه تو گروه کسی سوال پرسید و کسی جوابشو نداد تو حداقل بگو نمیدونم ، اگه تو جمع کسی پرید وسط حرف یکی دیگه، بعد تو دوباره بپرس و بحثشو ادامه بده ، اگه کسی عکسی بهت نشون داد تو بگو قشنگه ، نزار چیزای کوچیک باعث ناراحتی آدما بشه ، نزار کسی حس کنه دیده نمیشه ، دنیا به خوبی نیاز داره رفیق :) 🤍💚ولی کاش یاد بگیریم از اشتباهات دیگران درس بگیریم. باااوووورررر کن زندگی اونقدر طولانی نیست که همه شو تجربه کنیم 🖤
قطعا شمارت رو داره اول پاک میکنه بعد بهت پیغام میده که شمارش نیفته

ندادم بهش :/

بعد تو دعوامون گفتم خوبه شمارمو نداری انقد گیری 

گف شمارتم پیدا میکنم 😐ینی نداره الان 

منم یکیو بلاک کردم بعد با همون ایدی دوباره پیام داد انگار تلگرام غیر رسمی داشت این قابلیتو داشت بلاک شد دوباره پیام داد😑 ی ذره حریم خصوصی نداریم با این برنامها

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای
2706