2737
2734

رفتم بیرون بازار واینا تاشب طولش دادم 

که گفت کجایی

یه هفته س قهریم .سراینکه دست روم بلند کرد وداد طوری که همسایه ها فهمیدن

سراینکه بش گیر دادم کی بت زنگ زد مرد یا زن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خاموش بودم

دوس که دارتت چون زنشی شریک زندگیشی ولی عزیزم شب زن تنها بری بیرون شاید شوهرت بدش میاد بشینین منطقی بحرفین تا حل شه مشکلتون با قهر و رفتن سرد میشه بین ادم 

ی دختر دارم شاه نداره صورتی داره ماه نداره😘😘😘
2728
اصلا باش حرف نمی زدم چن روز  برعکس قبلا که همش پیش قدم برا آشتی میشدم تااینکه شب شد ساعت ۹ ون ...

مهم اینه تو دوستش داری یا نه ؟

و مهم اینه خودتو دوست داری یا فکر اینی که اون دوستت داره؟

🧿🧿در تاریخ ۹۹/۹/۹ نیمه نشده ام پیدا شد و داریم آشنا میشیم ❤💕چشم حسود کور 🧿🧿
اصلا باش حرف نمی زدم چن روز  برعکس قبلا که همش پیش قدم برا آشتی میشدم تااینکه شب شد ساعت ۹ ون ...

چقد ما خانم ها بدبختیم☹ دست روت بلند کرده و داد و بیداد کرده روت بعد با یه تماسش داری به این فکر میکنی که دوست داره!؟🤦🏻‍♀️

( لینک داستان زندگیم ) اول از همه بگم جواب سوال پر تکرارتون رو! من مشاور نیستم ولی وقتی با کسی حرف میزنم که منو نمیشناسه اولین سوالش اینه که شما مشاوری؟!😜😁 ولی بر اساس مطالعات و تجربیاتم اگه بتونم کسی رو راهنمایی کنم حتما اینکارو میکنم و خوشحالم میشم👌🏻❤ اگر با هر نظر یا تاپیک من حال دلتون بهتر شد یا به نتیجه ای رسیدین برای عاقبت بخیریمون و اینکه زودتر به هم برسیم دعا کنید🙏🏻💚اگه بعد هر لبخندی خداروشکر نکردی! حق نداری بعد هر اشکی گله مندش باشی🙂🙃خدای قشنگ و مهربونم شکرت برای همه داشته ها و نداشته هام❤🤩😘

عزیزم زن و شوهر بحثشون میشه طبیعیه به نظرم وقتی روش حساس میشی که کی بهش زنگ زده خیلی آروم طوری که خودش دوست داشته باشه بهت بگه بهش بگو

باید با صمیمیت باهاش رفتار کنی اون وقته که خودش میاد همیشه همه چی رو بهت میگه دردو دل میکنه ولی مهربونی زیادم خوب نیست طوری هم رفتار نکن ساده به نظر بیای

2738