2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عه مگه تو آلمان چ معنی داره تو ایران یعنی پاک ومقدس

معنی بدی داره ببین نوشتاری تفاوت داره ولی خب تو لفظ حرف زدن که نوشتن معلوم نیست ذهن میره اون سمتی من نمیگم معنیش چیه 

Arsch بزن ترنسلیت 

وقتی اسمو‌مخفف کنی  

مثلا تو زبون خودمون میگیم arsh بیا شاید بگی ولی خب تو زبان المانی بگی arsh معنی چیز دیگه میده 

ببخشید اینو گفتما 

شاید پس فردا در اینده بچتون بره المان 

مثلا اینجا کسی اسمش آرشام باشه راحت میتونه بره اسمشو عوض کنه دلیل نمیخواد اونم چون به زبان المانی معنی خوبی نمیده

2738
معنی بدی داره ببین نوشتاری تفاوت داره ولی خب تو لفظ حرف زدن که نوشتن معلوم نیست ذهن میره اون سمتی من ...

اسم نویان  ب زبان های خارجی چی؟ معنی بدی داره؟

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃
من خیلی عذر میخوام اینارو گفتم امیدوارم ازم ناراحت نشی 🌹🙏🏻

خب بگو ینی چی لطفا

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.
2706