2737
2734
عنوان

شوهرم تو دعوا ...

| مشاهده متن کامل بحث + 3358 بازدید | 164 پست
خوب شاید تو پیام بهتر بتونه جواب بده..بعضی مردا حوصله حرف زدن ندارن اهلش نیستن..یکیش خودم...البته مر ...

اوووف چرا شوهر من تا دلت بخواد حال حرف زدن داره 

ولی دعوا و بحثو نیستش اصلا 

مثلا بحث کردم کلی بعد میگه بیا یه فیلم دانلود کردم ازونا که دوس داری بشینیم ببینیم الان بستنیم میارم 

آی من حرص میخورم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دعوا دوست ندارم میگم که دعوا نمیکنیم کلا ولی همون سالی یبارم لازمه یکم آدم تخلیه شه 

چقدر خوب که شوهرتون اینقدر عاقله

اتفاقا منم اصلا تخلیه نمیشم همه حرفا مونده رو دلم داره سنگینی میکنه برا اینکه جرعت نمیکنم حرف بزنم کافیه یک کلمه اعتراض بکنم یه غربتی بازی درمیاره که نگو 

سالهاس حرف نزدم اعتراض نکردم درخواستی نداشتم ......حرفی بوده ریختم تودلم

😍😍خدایا شکرت
2728
اهان فک کردم با خانوادشونه .... ببخشید  خب اکثر مردا اینجوری ان شوهره منم اگه اشتباهی میکنه ...

این بنده خدا همینجوریشم مومه 

منم خداییش احترامشو دارم همیشه 

ولی خب دوس دارم حرف و بحث باشه لازمه ی زندگی مشترکه

واقعااااا بده  هیچوقت تخلیه نشدم همش من میگم و اونم همینو میگه اصلا نمیذاره خالی شم

بیا پیش ما بگو خالی شی 

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋
نه بابا شوهر من شب میخواد بخوابه میگه ببخشید پشتم بهته  اصلا خفه شو فحش بد محسوب میشع واسش&nbs ...

وا

دعوا جز خراب کردن چی داره

مثل دو تا آدم بالغ با احترام حرف بزنید

به کار شوهرت میگن احترام

اینکه خوشت میاد از داد و بیداد و اینا شاید شاید شاید به این دلیل بوده اینطور آموزش دیدی، مثلا از خونتون تو مجردی، الان میخوای اون مدلی رفتار کنی ولی غلطه

2738
این بنده خدا همینجوریشم مومه  منم خداییش احترامشو دارم همیشه  ولی خب دوس دارم حرف و بحث ...

ببین ناراحت نشی از دستم هااات  ولی خداییش دوره شوهرت بگرد اگه مثه موم هس که دیگه حرفی نمی مونه.... اتفاقا دعوا و بحث خیلی دل آدمو سرد میکنه....

من و شوهرم جفتمون بد قاطی میکنیم و عصبانی میشیم زود البته من بیشتر خداییش ؛ بنظرم خیلی خوبه همسرتون وگرنه مثه ما که اوایل زندگی مثه خروس جنگی بودیم میشدید الان رو دوس دارم که بحثی نیس ...

با خدا باشو پادشاااااهی کن ؛ بی خدا باشو گدااااایی کن 😍😍😍😍😍 عشق اول و آخرم فقط خدااااااااااااااااااااااااست 😍😍😍😍
اوووف چرا شوهر من تا دلت بخواد حال حرف زدن داره  ولی دعوا و بحثو نیستش اصلا  مثلا بحث کر ...

خوب همون حرف تو جر و بحث رو میگم...شاید کتبی بیشتر جواب بده

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
یه سوال حالا اینجا که همه هستین شما جای من باشین ناراحت نمیشین شوهرتون بین خونوادش و خوانواده شما هی ...

چرا صددرصد ناراحت میشدم 

ببین من مامان همسرمو مثل مامان خودم دوس دارم 

تو بارداریم روزی نبود واسم غذا نفرسته حالا غذاهایی که همسرمم دوس نداره واسه من میفرستاد میگفت یوقت هوس نکنی نتونی درست کنی کلا خیلی مهربونن منم هرسری میرم کیک میپزم میرم دست خالی نمیرم 

ولی این قضیه مدیریتش با همسرم بود ینی هی از من پیش مامانش تعریف هی از مامانش پیش من تعریف که روابط اینجوری شد 

اونم خیلی با خانواده من خوبه چندوقت یبار میگه زنگ بزنم بابات اینا بیان خونمون خیلی وقته نیومدن 

واقعااااا بده  هیچوقت تخلیه نشدم همش من میگم و اونم همینو میگه اصلا نمیذاره خالی شم

درکت میکنم شوهر منم میگه اگه تو اینجوری فک میکنی دیگه حرفی ندارم. ینی بدتر آتیش میگیرم. هیچ تلاشی نمیکنه نظرمو عوض کنه یا آرومم کنه. واقعا بده. دلم یه بحث درست و حسابی میخواد😬😕

2706