2726
عنوان

شوهرم تو دعوا ...

| مشاهده متن کامل بحث + 3358 بازدید | 164 پست

استارتر قبلا اومده بودی تو تاپیک من و هر کامنتی میذاشتی من جوابتو میدادم اما کارت خیلی زشته که جواب همه رو میدی اما من چندتا کامنت گذاشتم اصلا ج ندادی. من تاپیک رو ترک میکنم. موفق باشی. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهر به نظر من خوشی بد جوری زیر دلت زده  اگه می خوای تخلیه شی براش متن بفرست یا نامه بنویس

نه بخدااا واقعا حس بدیه

منم دنبال تنش و دعوا نیستم ولی ببین وقتی ناراحتی دوس داری طرف قانعت کنه ولی این سریع دعوارو تموم میکنه درسته چشم گفتنش الکی نیست و واقعا ناراحتیمو رفع میکنه ولی من تخلیه نمیشم 

2728
نه بخدااا واقعا حس بدیه منم دنبال تنش و دعوا نیستم ولی ببین وقتی ناراحتی دوس داری طرف قانعت کنه ولی ...

متوجهم چی می گی

براش بنویس عزیزم

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
آخه از دست شوهرم ناراحتم باید سر خودش خالی کنم 

با اینکار خودتو از چشمش میندازی 

باید شخصیت خودتو نبازی پیشش و سیاست مندانه رفتارکنی بخاط همین

بخند. در شأن ماه نیست که غمگین باشد. کار هر زن نیست با مرد زیستن.......مغز خر میخواهد و صبر خفنننن😎چرا هیشکی منو تگ نمیکنه؟  
وا کاش شوهر من اینجوری بود باید خودمو جر بدم تا بفهمه حق با منه همشم دچار سوتفاهم میشه و دعوا هامون ...

ببین خیلی خوبه آدم تو دعوا بحث کنه و خودشو تخلیه کنه 

شوهر من سرشو میندازه پایین میگه آره واقعا حق با شماست کاملا این رفتارمو اصلاح میکنم 

خب من دوس دارم دفاع کنه بحث کنه 

آخه اینم شد دعوا؟

دوس دارم بفهمه از چی ناراحتم  نتونم بگم بریزم تو خودم که بدتره

مطمنش کن که جیغ و داد نمیکنی و حرفهای بد هم نمیزنی

همسرت مثل همسر منه

بخش بگو دلم میخواد حرفمو بشنوی تا متوجه بشی

اینجوری که میگی باشه هر چی تو میگی من احساس میکنم داری بهم میگی خفه شو(ببخشیدا.من خودم دقیقا این حس رو داشتم)

متوجه اش کردم که نیاز دارم حرفمو بشنوه

عزیزم بهش بگو که میخوای باهاش حرف بزنی و تخلیه شی و فقط با یه کلمه آروم نمیشی....  اصولا مردا ...

میگه بگو ولی دفاع نمیکنه بحث نمیکنه 

فقط میگه آره به حرفات فکر کردم کاملا درست میگی درست میکنم این اخلاقمو 

همیننننننن 

این آتیشیم میکنه

میگه بگو ولی دفاع نمیکنه بحث نمیکنه  فقط میگه آره به حرفات فکر کردم کاملا درست میگی درست میکنم ...

تازه ازدواج گردید؟ اگه دوس داری جواب بده

با خدا باشو پادشاااااهی کن ؛ بی خدا باشو گدااااایی کن 😍😍😍😍😍 عشق اول و آخرم فقط خدااااااااااااااااااااااااست 😍😍😍😍
2706