2726
عنوان

خاک تو سرم

198 بازدید | 17 پست

نماز نمیخونم خیلی وقته خیلیییی شاید 2 ساله فقط 12 سالگی پشت سر هم خوندم 1 سال دیگ نخوندم اونم بخاطر ازمون تیزهوشان قبولم شدم!ولی دیگ نخوندم! یکی منو راهنمایی کنه مرسییی!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم نخوندم ولی به این‌نتیجع رسیدم فقط انسانیت و ذات خوب مهمتره

خدایا آرزوهای همه ماها برآورده کن چی میشه اخه؟😍💜 🧿 دختر هتروکرومی (چشم دورنگ) که هیچوقت و اصلا لنز نمیذارد و چشماشو که خدا بهش هدیه داده رو دوستش داره💙🖤 هرکی امضای منحصر به فرد رو داره بهتره به امضای هم گیر ندیم و کنایه نزیم😁😊   
من 17 سالمه ولی ترسوعم امشب خابم نمیبره!    

خخخ دیونه

منم ی کاربرم مث خودت

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم، اما میدونم ممکنه به جای دندون، دل بشکنه، واسه همونه که ساکت میمونم.😊همیشه حاضر جواب بودن خوب نیست!

کم کم شروع کن حتی یکی درمیونم شد بخون 

انرژی مثبت میده

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 
همون شیطان رجیم نیستی؟

وا ن بوخودا

شیطان رجیم گوشیش کجا بود😂

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم، اما میدونم ممکنه به جای دندون، دل بشکنه، واسه همونه که ساکت میمونم.😊همیشه حاضر جواب بودن خوب نیست!

وای نماز خیلی مهمه واجبه بهمون، میگن اولین سوال اون دنیا از نماز میشه و انسان تارک الصلاه و خدا بهش نظر رحمت نداره، من خودم نماز صبح خیلی سختمه و اکثرا قضا میشه💔😔

مامان 2تا دختر کوچولوی ناز هستم🥰
2706