2737
2734
عنوان

مطمئنم باهاش ازدواج میکنم

693 بازدید | 53 پست

تو روخدا مسخرم نکنین 😅 فقط بگین مثل من بودین یا نه؟

من دیوونه شدم؟

تو تاپیکای قبلیم گفتم که از یه پسری که تو کافی نت کار میکرد خوشم اومده و از حسم نسبت بهش گفتم

بعضیا بهم گفتن نرم سمتش فراموشش میکنم منم الان تقربیا دوماهه یا شایدم بیشتر اصلا نرفتم اونجا

سعی کردم بهش فکر نکنم ولی هر ازگاهی فکرم میره سمتش 

حالا دو سه روزه که یه حسی از درونم‌میگه که باهمین ازدواج میکنم

یه جورایی مطمئنم که باهاش ازدواج میکنم  

نمیدونم خل شدم یا...

فقط من مطمئنم😬

اینم بگم حس ششمم تا حد زیادی خوبه

توروخدا مسخرم نکنین گناه دارم😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم عین خودت عاشق بنگاهی شدم رفت 😥😥😥😥

خدایا آرزوهای همه ماها برآورده کن چی میشه اخه؟😍💜 🧿 دختر هتروکرومی (چشم دورنگ) که هیچوقت و اصلا لنز نمیذارد و چشماشو که خدا بهش هدیه داده رو دوستش داره💙🖤 هرکی امضای منحصر به فرد رو داره بهتره به امضای هم گیر ندیم و کنایه نزیم😁😊   
2738

چجور آدمیه 

انقد خوب باش اگه کسی تورو ترک کرد به خودش ظلم کرده باشه🖤🤟🏻          من رو تو تایپک های چالش و خنده تگ کنید 😌اگه دیدید تو تایپک های منفی هستم شهید کردنم برایتان حلال 😐

توهم زدی خواهر

بارالها... از کوی تو بیرون نشود پای خیالم، نکند فرق به حالم... چه برانی، چه بخوانی... چه به اوجم برسانی چه به خاکم بکشانی... نه من آنم که برنجم نه تو آنی که برانی... نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی، در اگر باز نگردد... نروم باز به جایی... پشت دیوار نشینم چو گدایی بر سر راهی، کس به غیر از تو نخواهم... چه بخواهی چه نخواهی... باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی... 
2706