2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

واااای 

بچه های جاریا و خواهرشوعراوم میان 

بچه هاشون خیلی وابستن 

طوریکه یه هفته نرن بچه ها مریض میشن 

رفتنیم میچسبن چ برنمیگردن خونه 

جییغغغغغ میزنن 

حالا پدرشوهرم اخلاقش گنده هااا

سالی یه  پفک دست بچه ها نمیده

من هفته ای یبار میرم خونشون خونه مادرم الان ک مریضه هرروز میرم سر میزنم ولی دخترم فقط و فقط به خودم وابستس حتی به شوهرمم وابسته نیست

از کسی که شمارتو توی گوشیش سیو نمیکنه توقع نداشته باش خودتو توی قلبش سیو کنه   ای کاش روزی برسه که هیچ زنی توی زندگیه مشترکش بجایی نرسه که فقط معشوقه ی پنجشنبه شب های شوهرش باشه     💚  من همون سلطان تعلیق بیخیالم قبلم 💚
من هفته ای یبار میرم خونشون خونه مادرم الان ک مریضه هرروز میرم سر میزنم ولی دخترم فقط و فقط به خودم ...

چن سالشه 

خانواده شوهرت بهش محبت میکنن؟ 

باهاش خیلی بازی میکنی

عاشقتم خدا😍😍😍😍

من هفته ای ی باررمیرم خونه مادرشوهر اونم پسرم اینقدر جیغ میزنه که از اینجا بریم فقط به خودم وابستس

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
من هفته ای ی باررمیرم خونه مادرشوهر اونم پسرم اینقدر جیغ میزنه که از اینجا بریم فقط به خودم وابستس

راهکاراتوبگو

سوالاییم که ازپست قبلی پرسیدموخواهشاجواب بده😍

عاشقتم خدا😍😍😍😍
راهکاراتوبگو سوالاییم که ازپست قبلی پرسیدموخواهشاجواب بده😍

والا راهکار خاصی ندارم خودش از اول اینجور بود من کاری نکردم دوسشون نداره نمیدونم چرا😐 حتی بهشون اجازه نیمده باهاش بازی کنن یا حتی حرف بزنن الان یکسالشه از سه ماهگی همینه

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
والا راهکار خاصی ندارم خودش از اول اینجور بود من کاری نکردم دوسشون نداره نمیدونم چرا😐 حتی بهشون اجا ...

خیلی باهاش بازی میکنی؟

یااوناخیلی بیمحبتن؟ 

عاشقتم خدا😍😍😍😍
چن سالشه  خانواده شوهرت بهش محبت میکنن؟  باهاش خیلی بازی میکنی

دختر من دو سال 9 ماهشه 

آره پدرشوهرم میپرستتش انقد دوسش داره ک فقط خدا میدونه مادرشوهرمم دوسش داره خیلی نه اندازه پدرشوهرم چون دختر من و دختر خواهرشوهرم با اختلاف 4 روز بدنیا اومدن به دختر خواهرشوهرم بیشتر میرسه و محبت میکنه ولی دختر منم دوسداره 

خانواده خودمم ک تنها نوه شونه انگار از آسمون افتاده تو دامنشون حلوا حلواش میکنن ولی بچه من از نوزادیش بیشتر وقتش با خودم بود و من یجورایی تنها بودم چون شوهرم صب تا آخر شب سرکار بود وقتیم میومد ابدا با بچه کار نداشت بغلشم نمیکرد واسه همین دخترم زیاد سمتش نمیرفت عاشقه دخترمه ولی زمان نوزادیش اصلا سمتش نرفت دخترم به این خاطر همش بمن چسبید مثلا زیر 6 ماه بود توی جمع چشاش فقط دنبال من میگشت بزرگترم ک شد من هیچوقت تنها خونه کسی نزاشتمش حتی ده دقیقه اذیت میشم چون هرجا برم باهام میاد و بشدت وابستس ولی دوسندارم بجز خودم به کسی عادت کنه مخصوصا ک با شوهرمم مشکل دارم ....😥

از کسی که شمارتو توی گوشیش سیو نمیکنه توقع نداشته باش خودتو توی قلبش سیو کنه   ای کاش روزی برسه که هیچ زنی توی زندگیه مشترکش بجایی نرسه که فقط معشوقه ی پنجشنبه شب های شوهرش باشه     💚  من همون سلطان تعلیق بیخیالم قبلم 💚
2706