2703
2553
عنوان

امشب بخاطر مسائل مالی با شوهرم دعوام شد

| مشاهده متن کامل بحث + 1390 بازدید | 103 پست
نداری خیلی سخته دارم تجربش میکنم

داره اما میگه نباید از سرمایمون خرج کنیم 

منم بش میگم دیگه خسته شدم جمع کنیم برا چی من میخام حداقل پولای خودمو خرج کنم 

کلا میخاد همیشه بادست ب عصا باشیم

😍  
کم کم یادش بده که دنیای امروز یه خرجایی داره که باید انجام بده

حقوقش کمه بنده خدا خیلیم کمه

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

انگار افتخاره😂😂

از این به بعد باید بیشتر بهش فکر کنم😂😂😂😀

من سوار قطار هم نشدم😂😂😂😂

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2720
از این به بعد باید بیشتر بهش فکر کنم😂😂😂😀 من سوار قطار هم نشدم😂😂😂😂

وااااای تو خیلی دیگه بی افتخاری😂😉😉

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
خب کافه ک میدونید چقدر خرج داره چ اشکال داره بچه 50 تومنشو بتونه مدیریت کنه پوله خورده اما قانع ب ...

اخه همه دوستاش میرن گناه داره این نره باهاشون ب خاطر پول

😍  
2714
کارمنده حقوقش ۴ و هشتصده  داریم خونه رو تعمیر میکنیم خیلی خیلی خرج خونه میکنه  اما کلا ه ...

همسره منم کارمنده حقوقش همین حدوداس،دوست داره خرج کنه ولی قسطا مگه میزارن یکم به خودمون برسیم،بنده های خدا حق دارن،اگه داره خونه تعمیر میکنه پس معلومه مرد خسیسی نیست فقط دستش تنگه،اشکال نداره یکم تحمل کنین❤️

🧒🏼شازده کوچولو:پس کِی همی چی درست میشه!؟                🦊روباه:وقتی که بفهمی همه چی به خودت بستگی داره...
خب کافه ک میدونید چقدر خرج داره چ اشکال داره بچه 50 تومنشو بتونه مدیریت کنه پوله خورده اما قانع ب ...

یکم تربیت امروز فرق کرده با گذسته اخه

نه این که بچه هرچی خواست بگی چشم اما خوب نمیشه خیلی هم سفت بود

اخه همه دوستاش میرن گناه داره این نره باهاشون ب خاطر پول

همه خیلی کارا میکنن عزیزم بره ولی کمتر 

تو جلو دخترت اصلا از این حرفا نزن که دلسرد نشه ازتون

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

افرین چقد هوای دخترتو داری

من دانشجوام تازه روزانه هم هستم.ماهی ۴۰۰ تومن بهم میدن.بابامم خیلی پولداره و مامانمم اصلا طرفدار ما نیست

من خودم کار میکنم و درامد دارم و خانواده‌م نمیدونن

2706