2726
عنوان

ترشح سفید شفاف

| مشاهده متن کامل بحث + 794 بازدید | 77 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یروزی یه زمانی واسه اینچیزا بود...سایت مخصوص بهداشت زنان و پیش و بعد از بارداری بود الان تبدیل ب حم ...

واقعا درست میگید الان دو تا سوال ادم می پرسه کسی جواب نمیده ولی تایپیک های خاله زنکی سه رقمی پاسخ می گیرند 😂😂😂

خدایا شکرت این حس و حال رو نصیب و قسمت همه چشم انتظارها بکن "صلوات بفرستید" هم برای سلامتی نی نی هامون هم مستجاب شدن دعام  
مثل منی عزیزم😍انشاالله هردمون این ماه مامان بشیم

احتمالا تایم تخمک گذاریت هستش بهتره بازم اقدام داشته باشی فقط قبلش حسابی تقویت کن جناب پدر آینده نزدیک رو 😉 گرمیجات خرما عسل سیاه دانه.... یه سرچ بزنی کلی چیز مقوی پیدا میکنی هم خودت هم همسر گرامی بخورید.

خدایا شکرت این حس و حال رو نصیب و قسمت همه چشم انتظارها بکن "صلوات بفرستید" هم برای سلامتی نی نی هامون هم مستجاب شدن دعام  
بار اولمه

عزیزم منم مثل شما تازه عروسم و ماه اوله که اقدام کردم. برای منم همینطور شد و احتمالا همون منی مرده. واسه من حتی دوروز بعدشم ترشح داشتم. اما الان که ۵روز مونده تا موعدم بیبی منفی بود

2706