2733
2739

از فامیلان و نزدیکان برام خواب دیدن باردارم و شکمم گنده شده .تعبیر چی بید جیگگگگر  

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
مباركه

تعبیرش میشه مبارکه  

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۶ قلو میزایی😅

سلام😍حدیث هستم🙈🤪 خانوم کوچولوی آقا مسعود🤕🤪 یه دختر شیطون آبان ماهی😬 که از بس حرف میزنه مخ عاقاشو میخوره😅یه دخی درس خون🤓 ولی عاشق آشپزی،کیک پزی و شیرینی پزی😍💪 عاشق خرید کردن و دور زدن توی پاساژ😎✋
2728
۶ قلو میزایی😅

واقعا ؟؟؟؟

خانوم هاازدست ندین عالیه به خداااااااا

https://basalam.com/user/JLQPn/invite/app 

۲۰هزاراعتباراولیه می گیرین✅

بعدباچرخونه ۴۰هزاردیگه✅

حالامی تونیداجناس تا۶۰هزاررورایگان انتخاب وخریدکنید😋

همه چی داره همه چی ازشیرمرغ تاجون آدمیزاد

2738

نعمت

ثروت

تغییر و تحول مثبت در زندگی یا روح و روان

اینارو یادمه

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا |