2733
2734
من ی مدت س ماهه امتحان کردم دوام نیاوردم خیلی سختم بود واسه حودم غذای جدا باشه حنی تو مهمونیا  ...

عزیزم من بیش از ۳۰ساله که اینگونه زندگی کردم.. میشه تو مهمونی ها سالاد خورد..یا برنج و گوجه😂😂یا هر چیزی که بود💪💪

برای بحث علمی به سند ،تحقیق و آزمایش نیاز هست نه صرفاً عقل.. 

عقل هم درپی تحقیق و سند و....نیازه.آدم بدون اندیشه نمیتونه تحقیق درستی انجام بده و به نتیجه درست برسه.گلم تو قران هم گفته شده تعمق و تفکر و...کنارهم.اندکی تامل.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

👌 خیلیم عالی .. بخاطر بوی روغن حیوانی نمیتونستم تحمل کنم ولی استفاده میکنه مادرم تو غذا ولی بوش کم ...

ی مستند دیدم شبکه مستند ایران...ی دکتر زن خارجی ده سال بود رعایت میکرد مصرف چربی و این چیزارو..ولی خیلی شکم داشت بد هیکل بود شدید ...بردنش ازمایش از باکتری های معدش نمونه گرفتن.. دکتر گفت بهش تو اصلا سبزیجات و کلا گیاه برات خوب نیس..باکتری های معدت خیلی ضعیف شدن...عین بچه ها گریه میکرد چون دکتر آزمایشگاه بهش گفت میتونی گوشت بخوری پیتزا همبرگر و بدنت اینارو راحت میسوزونه...دو ماه این چیزارو نمیگم هرروز..ولی تو برنامه غذاییش داشت..س کیلو کم کرد😐😐من خودم سبزیجات بخورم یا گیاه خوار بشم میمیرم...عاشق گوشت و کره ام..خیلیم هیکلم متناسب..دکتر ه گفت آخرش ک هر انسانی باکتری های معدش ی سری مواد غذایی رو به سرعت تجزیه میکنن..

♠️من یه درخت تنومندم که ریشه هاش محکم شدن داخل خاک..هیچ طوفانی این درختو تکون نمیده❤😊                                         
2731
گلم اگر به حرفم دقت کنی منم گفتم به اندازه و متعادل بدن به هرچیزی نیاز داره نه گیاه خواری کاذب.درست ...

دوست خوبم من هم خواستم بدونی که تفاوت دیدگاههای فاحش وجود داره در این رابطه..

و ترکیب واژه ی گیاه خواری + کاذب ..کلمه ی نامأنوس عجیبی شده😂🌹

عقل هم درپی تحقیق و سند و....نیازه.آدم بدون اندیشه نمیتونه تحقیق درستی انجام بده و به نتیجه درست برس ...

قطعاً همینطوره..اگر عقل و اندیشه ای نباشه تحقیق میسر نمیشه.. اما نمیشه که علم و تحقیق یک چیزی رو سالها مورد مطالعه قرار بده و مبحثی رو اثبات کنه بعد بگید نه!با عقل و تفکر من نمی‌خونه!!

بحث کوتاهی عمر گیاه خواران رو کردید که در واقع عکس این اعتقاد اثبات شده..

هرچند گیاه خواری یک ایدئولوژیست و بعید می‌دونم کسی صرفاً جهت داشتن طول بیشتر عمر انتخابش این باشه که تا ابد گوشت نخوره

ریاضتیه برا خودش..

می‌تونه برای برخی اینطور باشه..

اما امروزه رستورانهای گیاهی هرآنچه که در رستورانهای معمولی سرو میشود رو می‌تونه برای شما فراهم کنه..سبزی پلو با ماهی گیاهی..جوجه کباب گیاهی..آبگوشت گیاهی..

2738
روغن حیوانی چربی بدن رو دفع میکنه

بله حتی چن شب پیش دکتر تغذیه شبکه سه نشون داد گفت بعد هفتاد سال فهمیدن چربی حیوانی ،چربی های بدن رو دفع میکنه و این حرف مال ابن سینای عزیزه🤩

♠️من یه درخت تنومندم که ریشه هاش محکم شدن داخل خاک..هیچ طوفانی این درختو تکون نمیده❤😊                                         
ولی لامصب گرونه این باعث میشه ک آدم نتونه ب بدن خودش خوب برسه 

من مادر شوهرم خودش روغن حیوانی میگیره...کیلویی سیصد تومن...ولی خب از من پولی نمیگیره