2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شوهر توام خوبه پس!!!

شکر خیلی اقاست.۶ سال منتظر بوده تابه من رسیده!بیاد وکمکمم نکنه والا😁

هر طور باشی زندگی ما همونطور است/ابرو گره کردی گره افتاده درکارم؟؟!/امروز که پشت درم خوب دستگیری کن/فردا که اعلامیه ترحیم دیوارم....السلام علیک یا اباعبدالله
ارزومه  پشتش به منه فیلم میبینه غول بیابونی😒😒

برو چوب بکن تو گردنش از پشت 

لا الله الا الله نمیشه یه چی دیگه بگم

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.
موفق و خوشبخت باشین در کنار هم 

شماهم.ولی هیچوقت حسرت اینکه شوهرفلانی اینجوره اونجوره نخورین.هرکسی توزندگیش درد خودشو داره.

هر طور باشی زندگی ما همونطور است/ابرو گره کردی گره افتاده درکارم؟؟!/امروز که پشت درم خوب دستگیری کن/فردا که اعلامیه ترحیم دیوارم....السلام علیک یا اباعبدالله
ایشالا عاقبت بخیر بشی

مرسییییییییییییییی  

همینکه یه دکتر خوشگل خوشتیپ پولدار خانواده دار خوش اخلاق مومن ماساژور  سوار بر بی ام و سفیدش بیاد کافیه

من اصولا ادم کم توقعیم    

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.
شماهم.ولی هیچوقت حسرت اینکه شوهرفلانی اینجوره اونجوره نخورین.هرکسی توزندگیش درد خودشو داره.

عزیزم تگ نمیشدی توی یه تاپیکی

در مورد سالاد بود کلی خندیدیم

تاپیک اخر RIMA8381

پس من برعکس خانواده شوهر منو دوست دارن اخه خیلی خیلی درک میکنم و میگم خستس ولی مامانم صداش در میاد گ ...

مادر شوهرم کلا حسوده.فقط این نیس.میبینه پسرش شوهر خوبیه حسادت می‌کنه.منم خوبم والا.من نمیگم ک بکنه.شوهرمن کلا فلفله من طول میدم حوصله نمیکنه

خودت باش
2706