2726

امروز خداااا مرگم بده کار پیش اومد نیم ساعت راه رفتم..کمرم درد میکنه

دلمم کمی تیر میکشه 

۵ هفتمه

چ غلطی کنم؟

ترسسسسسسسیدم

خدایا کودکم رو به خودت سپردم❤منتظرتیم عشق کوچولو❤

خوب راه رفتی بپر بپر ک نکردی چیزی نمیشه ک

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

نترس عزیزم انشالله مشکلی نیست و بچتو به سلامتی بغل میکنی از امام رضا غریب میخوام میدونم جاش نیست ولی حالا که حامله ای میشه برام دعا کنین عشقم هر چی زودتر بیاد خواستگاریم و باهاش ازدواج کنم تورو خدا التماستون میکنم اسمم طاهره اس به دعاتون احتیاج دارم برام دعا کنین عشقم قبل عید بیاد و اوکی شه 

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
هیچی نمیشه نترس اوایل بارداری کمردرد و دل درد طبیعیه ازین پس سعی کن استراحت زیاد داشته باشی

جدی طبیعیه؟حتی از الان؟

خدایا کودکم رو به خودت سپردم❤منتظرتیم عشق کوچولو❤
نترس عزیزم انشالله مشکلی نیست و بچتو به سلامتی بغل میکنی از امام رضا غریب میخوام میدونم جاش نیست ولی ...

حتمن حتمن ب احتمال زیاد ب عشقت میرسی ولی خوب شاید بعد سال نو ولی بلاخره میرسی☺☺

بایه صلوات آمین بگو دوست عزیز .خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم💕💕💕
حتمن حتمن ب احتمال زیاد ب عشقت میرسی ولی خوب شاید بعد سال نو ولی بلاخره میرسی☺☺

دورت بگردم من انشالله خدا از دهنت بشنوه حاجت روا شی به حق امام رضا عزیزم حس ششم داری ؟الهی خیر ببینی تو زندگیت که حرف مثبت میزنی 

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین
دورت بگردم من انشالله خدا از دهنت بشنوه حاجت روا شی به حق امام رضا عزیزم حس ششم داری ؟الهی خیر ببینی ...

بیشتر مواقع حسم درس درمیاد.ایشالا درست دربیاد بران وای نمیدونم چرا حسم بهت مثبته😊😊😊

بایه صلوات آمین بگو دوست عزیز .خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم💕💕💕
بیشتر مواقع حسم درس درمیاد.ایشالا درست دربیاد بران وای نمیدونم چرا حسم بهت مثبته😊😊😊

ای خدااا انشالله حست واسه منم درست باشه حضرت عباس نگهدار خودت و خانوادت باشه عزیزم الان در خواست دوستی میدم که گمت نکنم امام رضا غریب حاجت دلتم بده ببین دعاهات واسه منم دعا کن اسمم طاهره اس 

ای خدااا انشالله حست واسه منم درست باشه حضرت عباس نگهدار خودت و خانوادت باشه عزیزم الان در خواست دوس ...

چشم حتمن ولی عزیزم مطمعن باش بهم میرسید و خوشبحت میشید.بهترین روزا درانتظارته💖💖💖

چشم حتمن ولی عزیزم مطمعن باش بهم میرسید و خوشبحت میشید.بهترین روزا درانتظارته💖💖💖

خدا حاجت روات کنه 

خدا حاجت روات کنه 

ممنون عزیزم❤❤❤انرژی منفی ب خودت نده بیخیال باش💕💕

ممنون عزیزم❤❤❤انرژی منفی ب خودت نده بیخیال باش💕💕

مرسی عزیزم چشم