2737
2734

ادم میبخشه ولی فراموش نمیشن

متاهل هستم و خوشبخت ...لطفا لطفا برای بچه دار شدنم صلوات بفرستید❤️❤️❤️تیکر بارداری الکیه فقط چون دوسش دارم گذاشتم تا نگاش کنم و ذوق کنم حتی شده الکی😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بارها و بارها... شاید اونجا که بعداز سقط بچه ام رفت برای بچه برادرش که دختر دوماهه بود 6تا النگو خرید اومد البته با پول خودشون بحث کردیم... گفت حالا تو بذار بچه ات از شکمت بیرون بیاد بعدا دعوا کن... یا روزی که گفت تو منو 60درصد اقناع میکنی...،زن باید سفید باشه... لاغر باشه... یا شاید زمانیکه توی قهرهای یک ماهه و یکساله اصلا اصلا اصلا پیشقدم نشد.... خیلی وقتها... 

دوسال بعداز ازدواجم باردار بودم قبل از همه اما همزمان 13 نفر بامن باردار بودند همه بچه اشونو دنیا آوردند اما بچه من زودرس سقط شد... الان همون آدمها نگاه تحقیر آمیز به من دارند اما من نگاهم به آسمان هست برام دعا کنید... ❤️ ❤️ ❤️ 

اون جایی که دور از چشم من به مادرش پول می داد که مثلا به مناسبت تولد بچه ها یا خونه خریدن بده بهمون..مثلا اونا رو سربلند کنه..اول اینکه تو یک جمع ده نفره همه می دونستند این کادو جریانش چیه اما من نه..یعنی احمق اون گروه من بودم و در واقع اونم تو بازی دادن من شرکت می کرد اون وقت من باید ازشون تشکر می کردم که زحمت کشیدید و اینا

دوم هم اینکه خواهرشوهرام و مادر شوهرم متوجه می شدند که شوهرم انقدری با من صادق نیست 

2738

وقتی موقع سال تحویل گفتم خدا یا بهم بچه بده  بهم گفت  قبول کن تو دیگه مادر نمیشی و دکتر الکی نریم خرج الکی نکنیم و دعا نکنیم این قدر دلم شکست موقع سال تحویل  دقیقا ۴ ماه بعد جواب اسپرمش اومد مشکل داره و من سالم بودم که خودش میرفت دکتر و دارو مصرف کرد  با دارو خدارو شکر حامله شدم 

دخترم تمام زندگیم 

وقتي قدر اون همه ايستادن كنارشو نفهميد جايي كه مادرشم ولش كرد باهاش موندم سرش از بس حرص خوردم مريض شدم اما منو نبرد دكتر 

دكتر بهم گفت تا اخر عمرت اين مريضي باهاته و چقدر زجر كشيدم چقدر اما امام حسين و امام رضا شفام دادن

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
مثل من درکت میکنم عزیزم 

خیلی بابت این مساله اذیت شدم..از ته دل عاشق همسرم بودم ..باور نمی کنی انقدر که وقتی می رفت سرکار از دلتنگی لباس هاش رو بو می کردم تا برگرده..الان اما نمیگم دوستش ندارم ..دوستش دارم اما اصلا عاشقش نیستم ..و دیگه اون احساس ها در من مرد...

خیلی بابت این مساله اذیت شدم..از ته دل عاشق همسرم بودم ..باور نمی کنی انقدر که وقتی می رفت سرکار از ...

من الان با وجود این شوهرم فهمیدم فقط باید به فکر خودم باشم الان اصلا برام مهم نیست  هیچ کارش 

دخترم تمام زندگیم 
2706