2726
عنوان

کادو ولنتاین+لطفا کمکککککک

| مشاهده متن کامل بحث + 2319 بازدید | 200 پست
لااله الا الله 😐یه نقاش پیدا کن بگو صورتشوبکشه

واسه سالگردمون طراحی چهره بهش دادم😐😐😐

لطفا از پیج فروش لباس زیرم توی اینستا بازدید و حمایت کنینLebaszir_afsoon                                                   پیج فروش کتابم با 50درصد تخفیفBaran_e_kherad📚😍  لطفا یه صلوات برای اینکه عشقم برگرده سرکارش بفرسین😢دونفر با این خط داخل نی نی سایت هستن لطفا از تناقض صحبت ها تعجب نکنین😂   لطفا لطفا لطفا وقتی تاپیک میزنم نیاین انرژی منفی بدین..کلا آدمایی که میدونن انرژی منفی هستن وارد تاپیکام نشن     تا بی احترامی نبینم بی احترامی نمیکنم پس نگین دهه هشتادیا فلان..چون بشدت معتقدم جواب های هوی میباشد😁             درخواست دوستیم قبول نمیکنم                          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واسه سالگردمون طراحی چهره بهش دادم😐😐😐

همون حلقه خوبه😑

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍
2728
میخوای اینو ول کن یکی دیگه پیدا کن این چوب خطش پر شده😂😂😂

واااااااااااااای جررررررررررر😂😂😂😂

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍
میخوای اینو ول کن یکی دیگه پیدا کن این چوب خطش پر شده😂😂😂

دهنت سرویسسسسس😂😂😂😂😂😂

دوستم داشت بهم میگف اینو بخر اونو بخر هرچی میگف یا خریده بودم یا داشت

میگفت چرا نمیمیری؟😐چرا نمیمیری من راحت شم؟😐

لطفا از پیج فروش لباس زیرم توی اینستا بازدید و حمایت کنینLebaszir_afsoon                                                   پیج فروش کتابم با 50درصد تخفیفBaran_e_kherad📚😍  لطفا یه صلوات برای اینکه عشقم برگرده سرکارش بفرسین😢دونفر با این خط داخل نی نی سایت هستن لطفا از تناقض صحبت ها تعجب نکنین😂   لطفا لطفا لطفا وقتی تاپیک میزنم نیاین انرژی منفی بدین..کلا آدمایی که میدونن انرژی منفی هستن وارد تاپیکام نشن     تا بی احترامی نبینم بی احترامی نمیکنم پس نگین دهه هشتادیا فلان..چون بشدت معتقدم جواب های هوی میباشد😁             درخواست دوستیم قبول نمیکنم                          
همون حلقه خوبه😑

اره رفتم تو فکرش😁

دهنت سرویسسسسس😂😂😂😂😂😂 دوستم داشت بهم میگف اینو بخر اونو بخر هرچی میگف یا خریده بودم یا داشت م ...

من که قصدمون ازدواج بود کادومیدام بهش وگرنه جورابم بهش نمیدادم 😅😂

بخند. در شأن ماه نیست که غمگین باشد. کار هر زن نیست با مرد زیستن.......مغز خر میخواهد و صبر خفنننن😎چرا هیشکی منو تگ نمیکنه؟  
2706