2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بالم لب درست کن براش با بیزواکس و روغن نارگیل 

داداش قشنگم تو ۱۷ سالگی تصادف کرد و شب تولدش آسمونی شد و ما رو با کلی دلتنگی تنها گذاشت واسه شادی روحش صلوات میفرستی؟💜

بچه م نه ولی خودم از بچگی این طوریم دکترم رفتم فایده نداشته همیشه هم چرب میکنم

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.

اره دختره منم همینطوره

گفتم ببرم دکتر

میترسم ازمایش و.. بنویسه، چون همسن بچه شماس میترسم هم کرونا هم اینکه چجوری ازمایش بده واینمیسه رگ بگیرن

لایک نکن، اعلاناتم پره🤕🥴، براعکسا تگم کنین🤩🥰
دختر منم اینطوری بود لبش ترک می‌خورد و خون می‌آمد. بالم نرم کننده مای استفاده کن اثری ازش نمیمونه&nb ...

داروخونها دارن؟ 

اره دختره منم همینطوره گفتم ببرم دکتر میترسم ازمایش و.. بنویسه، چون همسن بچه شماس میترسم هم کرونا ...

بخدا روانی شدم فردا میبرم آزمایش مدفوع بگیرم.پی پی شم شل شده وتوش حباب داره.گفتم شایدبخاطر اونه.تو نت خوندم علایم انگل ژیاردیا ست.حالم خیلی بده.

بخدا روانی شدم فردا میبرم آزمایش مدفوع بگیرم.پی پی شم شل شده وتوش حباب داره.گفتم شایدبخاطر اونه.تو ن ...

ازمایش مدفوع راحته، ازمایش خون سخته بگیرن. انشالا ک چیزی نیس، فکرنکنم خشکی لبهاش مربوط ب انگل وابکی شدن مدفوعش داشته باشه. ابه برنج محلی بهش بده، اون ابی ک وقتی برنج میپزه لعاب میندازه. اب هویچ بده. ممکنه ازسردیم باشه ک شکمش شل شده. نبات داغ وهل بده خوبه

بچم ۲۵ روزشه و لبهاش خشک و سفید میشن گاهی نمیدونم چرا

خدایا شکرت واسه نعمتی که دادی بهم لیاقت بده خوب ازش نگهداری کنم و همینطور سلامتی رو از خودم و شوهرم نگیر تا یه عمر با عزت سایمون بالای سر دخترمون باشه   اگه میتونی واسه سلامتی خودم و شوهرم و دخترم یه صلوات مهمونم کن مرسی  
2706