2733
2734

مامانم رفته بود عزاداریه پدر جاریش و الان دو روزه که اومده همش میگه چقد رفتارش زشت بود که ما رفتیم عزاداریه پدرش بهمون نگفت خوش اومدین زحمت کشیدین اومدین! نیومد پیشوازمون و فلانو بهمان منم هی بش میگم مامان اون پدرش فوت کرده بود! تو چه انتظاری داری ازش تو باید میرفتی میگفتی تسلیت میگم عزیزمو فلان اونوقت میگی اون تشکر نکرد؟؟ ایا من اشتباه میگم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

درست میگی 

غم از دست دادن والدین ب حدی سخته که طرف تا یه مدت ب زندگی عادی برنمیگرده 

مادرم وقتی پدرش مُرد تا چندین ماه ب یه نقطه خیره میشد گریه میکرد حتی موهاشم شونه نمیزد

سالی می گذرد و سالِ دیگری از راه می رسد و همه چیز در تو زشت تر و پلیدتر می شود "وطنم"...محمود درویش

چه توقع ها داره مادرت طرف باباش مرده ها

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   
والا اون به خواهراشم میگه اونام باش هم نظرن!! فک میکنن فقط خودشون درست میگن

باهاشون بحث نکن 

بی فایده س

سالی می گذرد و سالِ دیگری از راه می رسد و همه چیز در تو زشت تر و پلیدتر می شود "وطنم"...محمود درویش
2706