2733
2734

فقط یه ایرانی که برای لاغرشدنم دنبال یه چیزیه که بخوره نکن عزیزم اینا اکثرا توش مواد اعتیاد اوره لاغر نی شی ولی معتاد می شی

من یه زن فمنیستم و به فمنیست بودنمم بع شدت افتخار می کنم ازادی و برابر حق همه انسان هاستبرای بحث و دعوا نیومد و معتقدم نظر هرکسی تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه برای خودش قابل احترامه البته تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه توی تاپیکای کتاب و فیلم و اطلاعات پزشکی [درحددانشجو]می تونم کمک کنم♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط یه ایرانی که برای لاغرشدنم دنبال یه چیزیه که بخوره نکن عزیزم اینا اکثرا توش مواد اعتیاد اوره لاغ ...

واقعا یعنی نخرم اخه دکتر یکیش معرفی کرده برام ولی نیست اونایی هستن میترسم

2731
عزیزم رژیم بگیر یا کالری شماری کن و ورزش لاغر میشی یه همت خوب و عالی میخواد. من از ۷۹ با رژیم و ...

عزیزم کردم زود خستم میشه عزیزم من اضافه وزن ۲۳ کیلو دارم

واقعا یعنی نخرم اخه دکتر یکیش معرفی کرده برام ولی نیست اونایی هستن میترسم

هرروز صبح پاشو برو پیاده روی ناهار و شماتو به اصول بخور قند و چربی کم تر بخور نمی گم نخور همه چی بخور ولی به اندازه

من یه زن فمنیستم و به فمنیست بودنمم بع شدت افتخار می کنم ازادی و برابر حق همه انسان هاستبرای بحث و دعوا نیومد و معتقدم نظر هرکسی تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه برای خودش قابل احترامه البته تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه توی تاپیکای کتاب و فیلم و اطلاعات پزشکی [درحددانشجو]می تونم کمک کنم♥
2738

صبحانه هم مهم ترین وعدست اونم باید درست و به اصول بخوری

تنها مشکل ارادم هست

خب دیگه خودت نمی خوای مطمئن باش با قرص فقط اوضاع بدتر می شه

2706