2726
عنوان

ماسک عالی برای همه پوست ها

28851 بازدید | 51 پست

سلام.شبتون بخیر .....

من دوتا ماسک از نی نی سایت یاد گرفتم که امتحان کردم و عالی بوده و جواب گرفتم گفتم بگم شما هم امتحان کنید....

یکی ماسک آب برنج البته با آرد برنج هم میشه.

و ماسک اصلی که خیلی خوب بود ؛ آب خیار بود...

۲تا خیار بزرگ رو با رنده خیلی ریز رنده کردم. بعد آبشو تویه صافی گرفتم ریختم تویه یه شیشه ادکلن خالی گذاشتم یخچال هر روز صب ، ظهر ، شب اسپری میکنم به صورتم دیگه نمیشورمش 

خیلی عالیه استفاده کنید انشالله به پوستتون بسازه تا عید هم جواب بگیرید. یکی هم اینکه آب حداقل ۸ تا میخورم که صورتم قشنگ سفید شده....

با خدا باشو پادشاااااهی کن ؛ بی خدا باشو گدااااایی کن 😍😍😍😍😍 عشق اول و آخرم فقط خدااااااااااااااااااااااااست 😍😍😍😍

👌👌حتما انجام میدم😍

نه تو میمانی و نه اندوه  ونه هیچ یک از مـــردم این ابادی       به حباب نگران لب یک رود قسم🌞و به کوتاهی  ان لحظه شادی که گذشت⬅غصه هم خواهد رفت...انچنانی که فقط خاطره ای ماند💭 لحظه ها عریانند👖به تن لحظه خود جامه انده مپوشان هرگز  تو به ایینه?!نـــه!ایینه به تو خیره شده است   وو اگر خنده کنی اوبه تو خواهد خندید  و اگر بغض کنی...  اه از ایینه دنیا که چه ها خواهد کرد....       سلام بر تو دووووست خلم   .ببخشید!یعنی دوست گلم✌🌸امیدم اول به خدا بعدش به ماااادرمه تو زندگی.امیداوارم حال دلت به شیرییینی شوکولات شیرییین باشه❤عضو گروه آبــــــی 💙سرگروه:@آسنات99 😍💙وزن اولیه :60 قد:166 💙وزن فعلی:60 💙هدف اول :58💙هدف دوم:56💙هدف سوم:54💙هدف اخـــــر 52😍💙     چشم وا کنم شدم باربی خوش هیکللللل😍💙من میتونم..💪

من پوستم به خیارحساسیت داره به نرمکننده ومرطوب کننده هم همینطورچیکارکنم؟

السلام علیک یااباعبدالله السلام علیک یاصاحب الزمان آقاازتون درخواست میکنم گاهی به نی نی سایت سری بزنیدوبرای این جمع دعاکنیدوگره اززندگی تمام نی نی سایتیابازکنید  خداروشکرتواین دنیای پرنیرنگ ماشماروداریم آقاجون مامنتظریم قدم مبارک روروی چشمای مابگذاری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از سفید آب جواب گرفتم توی حمام وقتی پوستت خوب خیس کشید بمال ب صورتت و دورانی ماساژ بده و بعدش اروم کیسه بکش چند درجه پوست روشن میشه ..عالیه 

نگران نیستم .همه چیز درست میشود.آب ریخته روی زمین،جمع نه اما خشک میشود.قلب شکسته خوب نه اما ترمیم میشود.وهنوز هم میتوان در گلدان شکسته گل کاشت.
2728
من پوستم به خیارحساسیت داره به نرمکننده ومرطوب کننده هم همینطورچیکارکنم؟

آب خیار رو با ویتامین E قاطی کنی درست میشه. ببینید آب خیار با خیار رنده شده فرق داره منم به پالپ یا همون خیار رنده شده حساسیت داشتم

با خدا باشو پادشاااااهی کن ؛ بی خدا باشو گدااااایی کن 😍😍😍😍😍 عشق اول و آخرم فقط خدااااااااااااااااااااااااست 😍😍😍😍
من از سفید آب جواب گرفتم توی حمام وقتی پوستت خوب خیس کشید بمال ب صورتت و دورانی ماساژ بده و بعدش ارو ...

آره اینو من چن بار امتحان کردم خوب بود ولی صورت من چون مختلط هس بعضی جاهاش خشک میشد 

آب خیار رو با ویتامین E قاطی کنی درست میشه. ببینید آب خیار با خیار رنده شده فرق داره منم به پالپ یا ...

مرسی عزیزم

السلام علیک یااباعبدالله السلام علیک یاصاحب الزمان آقاازتون درخواست میکنم گاهی به نی نی سایت سری بزنیدوبرای این جمع دعاکنیدوگره اززندگی تمام نی نی سایتیابازکنید  خداروشکرتواین دنیای پرنیرنگ ماشماروداریم آقاجون مامنتظریم قدم مبارک روروی چشمای مابگذاری
آب خیار تو یخچال چند روز میمونه

من میگیرم ۸ تا ۱۰ روز طول میکشه تا تموم شه تازه من خیلی زیاد اسپری میکنم. بعده کرونا که گرفتم خیلی جوش زدم که گفتن از عوارض کرونا هس با همین آب خیار همشون رف

سلام عزیزم برای پرشدن صورت روشی میدونید؟؟؟

سلام عزیزم. آب خیار و ویتامین ای برا پرشدنم خوبه .

یه روشی هم که من نتیجه گرفتم آخه بخاطر یه مسائلی یه مدت صورتم لاغر شده بود و بدنم چاق 😳

اونم مالش یا ماساژ صورت با دستهای تمیز بود جوری ماشاژ میدادم که قشنگ صورتم سرخ میشد بعدش آب خیار اسپری میکردم صورتم توپر شد 

ولی بخای خیلی گونه بزنی باید مایعات مخصوصا اب میوه بخوری من کرونا که گرفته بودم چون قرص زیاد داشتم تویه روز و آب و میوه و سبزی مجبور بودم خیلی بخورم که خوب شم صورتم قشنگ پر شده بود. 

شما صبا سعی کن دیگه ۹ پاشی صبونه بخوری تا ظهر به کارات برسی بعده ناهار حداقل یه نیم ساعت تا یساعت بخواب هم گودی زیر چشمات میره هم صورتت تپلتر میشه.شبا هم زود بخواب. آب هم سعی کن ساعت بذاری وقتی بیداری تا ساعت ۸ شب هر یساعت ۱لیوان آب بخور.

انشالله که نتیجه بگیری کرم امگا۳ (یه نوع آبرسانه) هم خیلی خوبه خواهرم استفاده کرده قشنگ صورتش پف کرده 

سلام عزیزم. آب خیار و ویتامین ای برا پرشدنم خوبه . یه روشی هم که من نتیجه گرفتم آخه بخاطر یه مسائلی ...

پس عزیزم اول سعی کنم هر یکساعت یک لیوان آب بخورم

دوم اسپری کردن آب خیار 

سوم خوردن سبزی و میوه و آب میوه

درسته؟؟؟

ماساژ بلد نیستم

پس عزیزم اول سعی کنم هر یکساعت یک لیوان آب بخورم دوم اسپری کردن آب خیار  سوم خوردن سبزی و میو ...

آره عزیزم حالا هر یساعت سخته ولی سعی کن هر ۳ ساعت ساعت گوشیتو تنظیم کنی زنگ بزنه دوتا لیوان آب بخور همون لحظه هم آب خیار رو که بالا تویه تاپیکم توضیح دادم رو اسپری کن به صورتت. شبا هم آب خیار رو با یه بسته ویتامین ای قاطی کن بریز تویه یه ظرف شیشه ای موقع خواب بمال به صورتت. فقط قبلش موقع خواب صورتت رو از چونه ماساژ بده با بالا خیلی آروم ولی حداقل یه ربعی ماساژ بده بعد ترکیب آب خیار و ویتامین ای رو بمال به صورتت بخواب.

میان وعده حتی شده یه لقمه نون ک پنیر حتما بخور .... 

شبا هم تونستی موقع خواب یه لیوانشیر با عسل یا سه شیره بخور 

انشالله که جواب بگیری 

سعی کن استرس رو هم از خودت دور کنی 

سیب زمینی آب پز چی خوبه عزیزم؟؟؟

خوبه ولی بدنتو رو هم چاق میکنه بشرط اینکه بخوری ولی ورزش کنی مثه پیاده روی تا فقط صورتت تپل شه. خوده پیاده روی هم صورت رو خیلی چاق میکنه چون خونرسانی به صورت بیشتر میشه....

2706