2726

لطفا مسخره نکنید برای پدرم میخوام بگیرم اطلاعات درستی ندارم اگه کسی میدونه راهنماییم کنه ممنون 

سلامتی اون رفیقـی که مجازیهاما یه جوری برات سنگ صبوره که هیچکدوم از رفیقای واقعیت به گرد پاش هم نمی رسن . . .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

معمولی 

آقا    هستم🙋     🔵💲💙  بجای ایراد گرفتن  از دیگران   به فکر اصلاح خود باش 👐انگشتان دست را ببین بعد قضاوت کن 👂👂برای یاد گیری هیچ وقت دیر نیست  😑در جمع همیشه  خاموش باش  تا ذهن تقویت شود   کاربر  سال 85
2728
ژله ای.چون در برابر ضربه مقاومتره و لثه ها رو هم کمتر اذیت میکنه.کیپ هم وایمیسه.

شما کسی از آشناهاتون داره؟چند وقته که استفاده میکنه؟و اینکه اگه امکانش هست بگید چقدر هزینش شد ممنون 

سلامتی اون رفیقـی که مجازیهاما یه جوری برات سنگ صبوره که هیچکدوم از رفیقای واقعیت به گرد پاش هم نمی رسن . . .

نميدوونم فقط ميدونم معموليا دهنشو زخم ميكنه تا مدت ها ك عادت كنه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
چطور؟ممکنه برام بگی چون چند نفر گفتن ژله ای بهتره 

شله ای استحکام نداره  و زود کثیف میشه  میتونی از دندانساز هم بپرسی  ولی معمولی بهتره اگر دندان کره ای  باشه و پلاستیک  نه چینی

آقا    هستم🙋     🔵💲💙  بجای ایراد گرفتن  از دیگران   به فکر اصلاح خود باش 👐انگشتان دست را ببین بعد قضاوت کن 👂👂برای یاد گیری هیچ وقت دیر نیست  😑در جمع همیشه  خاموش باش  تا ذهن تقویت شود   کاربر  سال 85
شما کسی از آشناهاتون داره؟چند وقته که استفاده میکنه؟و اینکه اگه امکانش هست بگید چقدر هزینش شد ممنون& ...

بله.داریم.۱ ساله داره.خیلی خوبه.البته دکترش هم خیلی کاربلد بود.یک ماه روش کار کرد تا اونیکه میخوایم در بیاره‌.۷ تومن شد.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
شله ای استحکام نداره  و زود کثیف میشه  میتونی از دندانساز هم بپرسی  ولی معمولی بهتره ...

ببخشید دندون کره ای و از جنس پلاستیک باشه  بهتره ؟

ببخشید دندون کره ای و از جنس پلاستیک باشه  بهتره ؟

بله

سلام من دندونساز هستم اگه میخوایین راهنماییتون کنم

سلام برای لثه ای که تحلیل رفته ژله ای مناسبتر هست یا معمولی؟ چرا

ماه را گم نکنی بین چراغانی ها❤مکن دل دل ای دل بزن دل به دریا❤💕💖
2706