2726

مامانم توجمع خانوادگی البته شوهرم نبود گفت چون قیافه هیکل نداشتی دادمت به این خانواده!!!شما جای من بودین ناراحت میشدین خداوکیلی ؟؟؟مادرم عزیزم بود تمام دردلامو به مادرم میگفتم اما الان سکته هم کنما پیشش حرف نمیزنم میدونه شوهرمو خانوادش هیکل قیافه مومسخره میکنن خیلی خجالت کشیدم جلوخاهرام وبابام توروخدا دعاکنید دندون پزشکی قبول شم خیلی دلم ازدستش گرفته امروز یه روزکاملو گریه کردم ازدستش حتی الان چشمام پره اشکه 😔😔😔😔🖤

بد بوده حرفش انصافا

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

این مامانا چشونه خدایی ۹۰ درصد اینحورین😐

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

آخی عزیزم... حق داری...

ولی سعی کن اعتماد ب نفس داشته باشی

حرف هیشکی برات مهم نباشه

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

باورم نمیشه چرا 😐یه پدر و مادر بچه خودشون اسفالت میکنن

🍟لطفا من لایک نکنید عشق واقعی مال پدر و مادر🍭اگه یکی مثل اونا دوست داشت ادعای عشق بکن همونایی ک بدون ارایش با معمولی ترین لباس با موهای ژولیده با تمام داد و بیداد هات دوست دارن🧸🍂🍁
2706