2410
2553
عنوان

یادت باشه

229 بازدید | 21 پست

❤️یادت باشه تا خودت نخواي هيـچ کس نميتونه زندگيتو خراب کنه❕

❤️یادت باشه که آرامش رو بايد تو وجود خودت پيدا کني❕

❤️یادت باشه خدا هميشه مواظبته❕

❤️يادت باشه هميشه ته قلبت يه جايي براي بخشيدن آدما بگذاري ....        

❤️منتظر هيچ دستي در هيچ جاي اين دنيا نباش ...اشکهايت را با دستهاي خودت پاک کن ؛ همه رهگذرند❕

❤️زبان استخواني ندارد اما آنقدر قوي هست که بتواند قلبي را بشکند

مراقب حرفهايمان باشيم  .

❤️گاهي در حذف شدن کسي از زندگيتان حکمتي نهفته است .اينقدر اصرار به برگشتنش نکنيد❕

❤️آدما مثل عکس هستن،زيادي که بزرگشون کني کيفيتشون مياد پايين❕

❤️زندگي کوتاه نيست ، مشکل اينجاست که ما زندگي را ديرشروع ميکنيم❕

❤️دردهايت را دورت نچين که ديوارشوند ، زيرپايت بچين که پله شوند…

❤️هيچوقت نگران فردايت نباش ، خداي ديروز و امروزت ، فرداهم هست…

میترسم پست بذارم  از من بگذر  

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
😂😂😂ای جاااان😘😘😘

😄😊❤😙

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
خوبی گلم 😍😍

شکر خوبم اگه بذاری خواهر😐

شما خوبی😊

2714
😂😂وای راحت باش 😁شکرررخدا😍😍😍😍😍

عزیزززززم😄 هزار مرتبه شکر خوبی 😊❤

😁😁دیگه چه کنم دست وپاموبستی 😆😆😆

جاااانم😄❤

2706