2737
2734
عنوان

اونایی که بچه ندارن یا اصلا ازدواج نکردن خوش به حالتون

| مشاهده متن کامل بحث + 1714 بازدید | 113 پست
خوشبختانه زود به زود عوض میکنم نذاشتم بدنشون زخم بشه چرا شوخی کنم راست میگم

عزیزم جدا از بچه ها خودت خسته میشی فقط بچه رو نمی گم که مگه چهل سال پیشه ا چقدر خودخواه ببخشید می پرسم ولی وضع شوهرت خیلی خوب نیست ب دلیل نمی خره یا داره نمی خره!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایشالله خدا صبرت. بده بچه داری خیلی سخته ولی اول از همه خودت و دوست داشته باش به خودت اهمیت بده اینطوری بچه ها شوهرت هم بهت اهمیت میدن و  قدرتو میدونن. حرص نخور جذبه داشته باش پسر شیطونه حساب ببره. چیزای مقوی بخور.  

میگه شوهرش ی پوشک نمیگیره دیگه میاد کمکی بگیره

من الان فهمیدم این چه شوهرمه چهار تا بچه زن بیچاره آهن نیست که ! غذا بپزه تمیز کنه چهار تا بچه نگه داره به شوهرش برسه لباس پهن کنه خونه این و اون مهمونی بره واااااااااایییی من باید با شوهرش صحبت کنم من واقعا دارم میبینم چقدر داره تحمل میکنه من با دو تا بچه و کمکی و اونهمه کمک شوهرم اذیت میشم این بیچاره داره چی میکشه!

2731
عزیزم جدا از بچه ها خودت خسته میشی فقط بچه رو نمی گم که مگه چهل سال پیشه ا چقدر خودخواه ببخشید می پر ...

داره یه خانه به حساب ساخته همش خرج خانه میکنه خیلی بدون فکر کار میکنه حتی یه لباس درست نداریم خودمم خسته میشم ولی راه چاره ای ندارم

خانم هستم نام کاربریم اسم شوهرمه اینقد همتون به کاربری من گیرندید ممنون
من الان فهمیدم این چه شوهرمه چهار تا بچه زن بیچاره آهن نیست که ! غذا بپزه تمیز کنه چهار تا بچه نگه د ...

اره عزیزم داغونم خیلی روحم خسته است ازبس نمیتونم درست استراحت کنم

داره یه خانه به حساب ساخته همش خرج خانه میکنه خیلی بدون فکر کار میکنه حتی یه لباس درست نداریم خودمم ...

عزیزم زور بگو میدونم خیلی مادر اذیت میشه ولی بچه رو عوض کن الکی بهش بگو عوض نمی کنم یا خودت برو بشور مجبورش کنه یعنی چی نمی خره ! من نمی فهممم

2738
عزیزم زور بگو میدونم خیلی مادر اذیت میشه ولی بچه رو عوض کن الکی بهش بگو عوض نمی کنم یا خودت برو بشور ...

بخدا نمیخره منم بچه رو ازاد گذاشتم اینقد شاش کرده توخونه بذار از بوی شاش خفه بشه

شما ب من بگو مجبورت کردن تو این گرونی 4 تا

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
2706