2726
عنوان

حس ششمیا بریزین داخل😎😍😀

222 بازدید | 42 پست

قبلن ب بابام گفتم برم سرکار گفت اصلن حرفشم نزن

حالا میخام دوباره باهاش صحبت کنم بنظرتون راضی میشه؟؟

کارم تو ی فروشگاه دوطبقه فروشندگی لباس دخترونه ولوازم ارایش وبدلیجات

حستون چی میگ راضی میشه ک برم سرکار؟؟؟

هاپو همتونو بخوره😐                                                            https://harfeto.timefriend.net/16512440198752

انشالله که بشه من حس ششم ندارم ولی از خدا میخوام راضی شه 

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
انشالله که بشه من حس ششم ندارم ولی از خدا میخوام راضی شه 

قربونت عزیزم مرسی

هاپو همتونو بخوره😐                                                            https://harfeto.timefriend.net/16512440198752
فکرکنم اگه باش حرف بزنی راضی بشه

حس ششم داری؟ 

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین
نه فقط به دلم افتادگفتم راضی میشه

عزیزم میشه واسه منم یه چیزی بگی که آیا عشقم قبل عید میاد خواستگاریم و عقد میکنیم یا بعد عید؟

اردیبهشت

مرسی دورت بگردم من تورو خدا میشه برام دعا کنی 

عزیزم میشه واسه منم یه چیزی بگی که آیا عشقم قبل عید میاد خواستگاریم و عقد میکنیم یا بعد عید؟

عزیزم ان شاالله بیات به دلم افتاد بعدعیداردیبهشت بیات

گل مریم 💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗همیشه به یادتم💞
من اصلن کامنت بالاروندیدم 😲خدایی حس کردم اردیبهشت

مرسی عزیزم میگم حسات راسته؟ 

2706