2733
2734
عنوان

سر مسائل مسخره داره کارمون به طلاق میکشه

| مشاهده متن کامل بحث + 2064 بازدید | 70 پست
بس کنیدبابا توروخدا بزارید طرف زندگیشوبکنه 

به نظرت همه اینکارای شوهرش خیانت نیست 

زندگی ک توش خیانت باشه ک زندگی نیست

گاهی دلم هیچ چیز نمیخواهد جز گپ ریز ریز با مادرم هی من حرف بزنم، هی او چای تازه دم بریزد، هی چای ام سرد بشود هی دلم گرم 🫀 آنجا که چای ات سرد میشود و دلت گرم "خانه مادر" است💕
الان  سر هر چیزی که من شک میکنم با مدرک ثابت میکنه که اشتباه کردم

خب عزیزم وقتی بهت ثابت میکنه و میفهمی اشتباهه دیگه روی خودت کار کن شاید شوهرت شغلش جوریه که با خانما در ارتباطه اینقدر حساسیت نشون نده چون روح و روانت داغون میشه

خدا جونم نمیدونم چطوری ازت تشکر کنم, ممنونم که به حرف دلم گوش دادی 😍😍 خدایا خودت حافظ نی نی من باش.. و به تمام اونایی که منتظرن یه نی نی ناز و سالم بده.. الهی همتون به مراد دلتون برسید عزیزان..💜💜💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا کاری ندارم ک کی ب کیه  نمیگم ک این کارو کنه میگم مسئله مهمیه قرار نیست چون در حد تلفنه م ...

قبول دارم خیانت توجیه ناپذیره عزیزم.اما اگر بچه نداشتن راحت بود .بنظرم اکثرمون این مسائل رو تجربه کردیم .در نهایت نباید بزاریم کسی بیاد و زندگیمون رو بدزده.و البته بستگی به تحمل آدما داره

خب سعی کن اصلا ب این موضوع فکرنکنی اگه شکاک شدی حتی بهش فکرنکن اگه حتی ده ثانیه بهش فکر کنی پس اثرمنفی میذاره رو ذهنت و زندگیت اگرفکر بدی اومد فوری ردش کن بره

کاش خدا ب منم بچه های سالم بده دیگه سقط رو تجربه نکنم😓
2731
به نظرت همه اینکارای شوهرش خیانت نیست  زندگی ک توش خیانت باشه ک زندگی نیست

این خیانت نیست یه اشتباهه مثل بقیه باید حلش کرد 

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگرخدارا نشناسیم دعاهم کنیم مستجاب نمی شود چون خدا را نشناختیم
2738

برو پیش روانپزشک قرص میده حل میشی.هر وقت خیانت کرد بفکر طلاق بیفت با حدس و گمان ک نمیشه بهتون زد.بعضیا روابط اجتماعی  بالایی دارن و شاید منظوری ندارن ولی با خیلیا گرم میگیرن این دلیل خیانت نیس.اشتباه اولو شوهرت کرد ک ذهنت از مردا ی فامیل خراب کرد .

این خیانت نیست یه اشتباهه مثل بقیه باید حلش کرد 

بیخیال بابا 

شما خیانت نمیدونی

من دیگه چی بگم... 

گاهی دلم هیچ چیز نمیخواهد جز گپ ریز ریز با مادرم هی من حرف بزنم، هی او چای تازه دم بریزد، هی چای ام سرد بشود هی دلم گرم 🫀 آنجا که چای ات سرد میشود و دلت گرم "خانه مادر" است💕

شما از همون اول انقدر بدون سیاست رفتار کردی که حتی اگه شوهرت خیانتم بکنه یاد گرفته چطور زیر آبی بره و از هزار تا راه دیگه کارش بکنه و مدرکی هم نزاره و هر قدمش حساب شده برداره ، خیلی کارت سخت کردی الآن دیگه فهمیدن این که تو واقعا شکاکی یا اینکه شوهرت زیر آبی میره دشواره

💎تحسین از آن زنانیست که اندام هایشان آن ها را تعریف نکرده اند و برای عمیقتر شناختن ماهیتشان به عنوان یک فرد تلاش می کنند نه یک جنس💎
به یه مشاوره خانواده مراجعه کن واقعا احتیاجه ولازمه اروم میشی این بهترین راه وسالمترین راه

منم شوهرم با خانمادر ارتباطه ولی دلیل براین نمیشه حرف زدن خیانت باشه واقعا الان هیلی از شغلها خانمها با اقایون واقایون با خانم ها در ارتباطن ولی باید ادم خودش شخضیت داشته باشه خودتم زیاد با این افکار اذیت نکن بی خیال باش تازندگی به مرامت باشه خودتو بقیه رو اذیت میکنی که از همه بیشتر خودتو به همه چیز مثبت فکر کن چون از امواج ذهن تراوش میکنه

متاسفم میگم اما شوهرت اصلا مرد زندگی نیس هرچی جلوشو بگیری از یه راه دیگه خیانت می کنه

خانمم شما خیانت همسرشودیدی که داری مطمئن حرف میزنی ...تهمت میزنی

به حق الحسین                                                                                  اللهم العجل لولیّک الفرج                                                             ❤❤❤                                                                    دعای من                                                                       درروضها. اباعبدالله حسین علیه‌السلام                                                                                فقط ظهورامام زمانم 
2706