2703
2553
عنوان

شوهرم حالش خیلی بده

573 بازدید | 27 پست

امروز ک فهمیده زن قبلیش بهش خیانت میکزده خمش گریه میکنه  منم ک جای خود دارم خیلی داعوتم میگه میرم دوتاشونم میکشم هرچی میگم میگه بتو مربوط نیس لطفا براش دعا کنید اروم بشه خیلی دوسش دارم نمخام گریش واس چنین زنی بریزه

مگه نمیخواستی طلاق بگیری ازش چی شد؟ 

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بهش بگو:مخور غم گذشته ...گذشته ها گذشته

ایمان دارم که قشنگترین عشق،نگاه مهربان خداوندبه بندگانش است.زندگی رابه اوبسپارومطمئن باش که تاوقتی پشتت به خدا گرم است،تمام هراس های دنیا خنده دار است  
2720
بهش خیانت کرده بعد بهش مربوط نیست؟

جدا شده دیکه

دلت که شکست سرت را بگیر بالا.....!                                   تلافی نکن،فریادنزن،شرمگین نباش،حواست باشه دلت شکسته گوشه هایش تیز است .....مبادا دل ودست آدمی را که روزی دلدارت بود زخمی کنی،مبادا فراموش کنی روز شادیش آرزویت بود...... صبور باش، بغضت را پنهان کن، رنجت را پنهان تر.....! زمین گرد است.....!!!!
2714
سه ساله طلاق گرفته  من اومدم زندگیش

عزیزم اگه اونمقع هنوز مزدوج بودن حق داره ناراحت بشه

آدم اعتماد به نفسش میاد پایین و احساس خرد شدن میکنه...اصن بحث اون زن نیست بحث حس بدیه که داره

زن قبلیش  دیگه تموم شده واسه چی ناراحته البته ی مقدار قابل قبوله ها ولی نه اینقدر که شما میگی ...

والا حرف درست حسابی نمیزنن اولا میگفتن بدهی به بار اورده بعدش گفتن خیانت کرده با اونی  ک زنه ازدواج کرده در رفت امد بودن  رفته هووی دختر دایی شوهرم شده

2706