2733
2734
عنوان

برنامه امتحانات پیام نور

174 بازدید | 17 پست

سلام کسی برنامه امتحانات پیام نور تمام دروس داره چون زمان انتخاب واحد من شنبه اس برام. نمیاد بالا کسی داره بفرسته رشته روانشناسی. ممنون میشم 

امتحانات که تموم شده

منظورتون چارت دروسه فکر کنم

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جدید و میگم. امتحانات تیر دروس نیمسال جدید 

موقع انتخاب واحد واستون میزنه تاریخو 

اگر نخواستی اونجور باشه،میتونی بری توی سایت خودت درستش کنی

من رشتم نیست عزیزم

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده
2731
موقع انتخاب واحد واستون میزنه تاریخو  اگر نخواستی اونجور باشه،میتونی بری توی سایت خودت درستش ک ...

میدونم میخواستم قبل انتخاب واحد بدونم تاریخ هارو که برنامه ریزی کنم 

وقتی انتخاب واحد کنینو نتیجه نهایی رو چک کنین تاریخ امتحان هر درسو جلوش می نویسه

چه جالب نمیدونستم همچین اپشنی داره پیام نور 

دنبال همچین چیزی بودم

2738

دقققا منم امروز میخواستم انتخاب واحد کنم ترم جدیدم.بهمن ماه.تا الان که صفحه ام بالا نیومد الان که اومده هر درسی رو انتخاب میکنم تاریخ وروز امتحان جلوش نزده.نمیتونم انتخاب کنم.نمیدونم باید چیکار کنم تاریخ و ساعتش برام مهمه

2706