2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره بگو بشوره ببره غصه هارو

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...
2728

🙄

شما هم تو گوشی هزارتا اسکرین شات دارین ک هیچوقت نمیخونیدش ... توی اینستا کلی پست ذخیره کردین ولی یبارم بهش سر نزدید یا فقط من اینطورم  😑😐 سنگین ترین عمل در روز قیامت صلوات بر حضرت محمد ص و خاندانش هستش حتی اگ وقتم تو این سایت گاهی تلف شده ولی همراه نی نی سایتی ها ترازوی عمل خوبم سنگین تر شده با صلوات پی در پی فرستادن 😁چ فرهنگ خوبی داره اینجا ....حالا ی صلوات منو مهمون کنید تشکر 😜علت انتخاب پروفایلم اینه ک در روز شهادت حضرت رقیه عضو اینجا شدم هیچ چیز این دنیا اتفاقی نیست شاید هزاران درس ازینجا گرفتم

سوتی نمیدونم حساب میشه یا نه 

نصف شب رفتم دستشویی گیج خواب بودم نوار بهداشتیمو در اوردم که عوض کنم گذاشتمش رو سطل زباله🤦🏽‍♀️ رفتم بیرون که یه پلاستیکی چیزی بردارم اول تو پلاستیک بذارم بعد بندازم تو سطل نمیدونم چی میشه که کلا یادم میره و میرم میخوابم🤦🏽‍♀️ صبح ها شوهرم میره دست شویی و اماده میشه دیده بودش 

من ظهرش بیدار شدم شوهرم خونه بود که رفتم دسشویی دیدم نواره اونجاست کپ کردم 🤦🏽‍♀️ جیغ زدم سر شوهرم که تو صبح رفتی دسشوییی؟ گفت نه نرفتم😂 حالا بلا استثنا هر روز میره 

مثلا میخواسته حس بدی نداشته باشم😂

هیچی دیگه کلی شرمنده شدم

2706